2733
2739
عنوان

کودک دو زبانه

193 بازدید | 13 پست

سلام رفقا کسی بوده ک از روش دو زبانه استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه بچه من سه سال و نیمشه بنظرتون دور نیس

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند

سلام یه پیح روانشناسی بهتون معرفی میکنم حتمن مطالعه کنیط ضرر و زیان هاش بیشتر از دو زبانه شدن بچه اس

البته اگ مایل باشید

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از دوستام از 4 سالگی اگه اشتباه نکنم شروع کرد به اموزش زبان اینگلیسی دخترش ک خیلی خوب یاد گرفت الان 8 سالشه ولی کلاس اول همش قاطی میکرد و از سمت چپ دفتر شروع میکرد به نوشتن خیلی براش سخت بود کلاس اول ولی الان خوب شده

خدایا هزار مرتبه شکرت به خاطر هیدیه قشنگت

اسی زبان فارسی در چه حده؟!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
سلام یه پیح روانشناسی بهتون معرفی میکنم حتمن مطالعه کنیط ضرر و زیان هاش بیشتر از دو زبانه شدن بچه اس ...

خودمم از ضررش میترسم حتما برام معرفی کنید

به نظر من دو زبانه وقتی خیلی مفیده که شما بخوای خارج از ایران زندگی کنی و توی خونه هم با بچه به اون ...

ما ک خارج برو نیستیم برا آینده خودش میگم بره

یکی از دوستام از 4 سالگی اگه اشتباه نکنم شروع کرد به اموزش زبان اینگلیسی دخترش ک خیلی خوب یاد گرفت ا ...

دو زبانه فک نکنم نوشتن و خوندن یاد بدن فقط کارتونه 

من می فهمم چی می گی و اینکه مطمئنن می خوای بهترین کار رو برای بچه ت انجام بدی ولی واقعیت اینه که دو زبانه وقتی مفهوم داره که هر دو زبان به یک اندازه شنیده بشه..

می تونی زبان دوم رو تقویت کنی که به نظر من این منطقی تره

روشی که دکتر امینی معرفی کرده یه روش خیلی خوب و به نسبت راحت و خیلی کم هزینه ست.

اصلا اسمش نباید اموزش زبان باشه.

در حقیقت بجای کارتون فارسی کارتونهای انگلیسی طبقه بندی شده مناسب سنشون رو در منزل پخش می کنیم

بچه ها واقعا براحتی و مثل زبان مادری زبان انگلیسی رو یاد می گیرند 😍

بدون اینکه خودشون متوجه بشن

کارتونها بار علمی اموزشی و اخلاقی خیلی بالا و مثبتی دارند که این نکته خیلی مهمه. و اقای دکتر هم با حساسیت زیادی کارتونها رو انتخاب می کنند

فقط اگر می خواهید شروع کنید باید حتما با مشاورین و نماینده اقای دکتر در ارتباط باشید تا با اصول پیش برید و هر سه چهار ماه یکبار هم به کارتونهای کودک تنوع بدید

من همیشه به جون دکتر امینی دعا می کنم که به این راحتی بچه هام انگلیسی رو یاد می گیرند.

خدایا شکرت 😍🙏