2733
2734
عنوان

عروسی عموی شوهرم تو عروسیمون...

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 26 پست
عروس عمو دگ برگ کدوم درخته ببافش بهم 😒😒

چی بگم بهش باید یه دعوایی کنم باهاش؟به نظرت چی بگم؟خاک تو سرم همه جا کم زبونم و توسری خور

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
چی بگم بهش باید یه دعوایی کنم باهاش؟به نظرت چی بگم؟خاک تو سرم همه جا کم زبونم و توسری خور

دعوا نکن ولی اگه جایی دیدیش پرو بازی دراورد بگو ایندفعه اوندفغه نیست چنان میبافمت بهم  شوهرت یه سال بشینه بازت کنه🤣🤣🤣

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید  عزیزم😔برای خودمم همین سواله که اخه به توووووو چه ربطی داره؟؟؟

خواهش میکنم گلم😗😁

نکبت ازیه جایی سوخته اینکارارو کرده 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728
دعوا نکن ولی اگه جایی دیدیش پرو بازی دراورد بگو ایندفعه اوندفغه نیست چنان میبافمت بهم  شوهرت یه ...

وای عزیزم چه حرفیییی😂😂😂

اگه شوهرت پشتته کلا باهاشون قطع رابطه کنید

اتفااااقا با همون عموش ووپسراش بسیار بسیار رابطه ی محکمی دارن البته عموش و زنعموش خیلی خانواده ی خوبی هستن ولی عروسشون نه ماریه برای خودش

اتفااااقا با همون عموش ووپسراش بسیار بسیار رابطه ی محکمی دارن البته عموش و زنعموش خیلی خانواده ی خوب ...

خسته نباشی پس همون بروش اخم کن و محلش نذار با بقیشون  خوب باش

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2740
خواهش میکنم گلم😗😁 نکبت ازیه جایی سوخته اینکارارو کرده

نه الان ک شنیدم  مثل اینکه میگن کلا بیشعوره و زبون دراز

خسته نباشی پس همون بروش اخم کن و محلش نذار با بقیشون  خوب باش

دلم میخاد یه حرفی بزنم بهش ک دلم آروم بگیره حداقل😔

دلم میخاد یه حرفی بزنم بهش ک دلم آروم بگیره حداقل😔

نمیدونن والا شوهرتم اخه پشتت نیست