2733
2739
عنوان

ماماناتون تحویل تون‌میگیرن یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاهلی؟؟؟ 

بله 8ساله

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2731
ساعت ۱۱ رسیدیم دوش گرفتیمو وسایلمو گذاشتم اتاق.مرتب کردیم اینا.شد ساعت ۲.دیدم از ناهار خبری نیس .اب ...

همیشه همینطوره؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
ساعت ۱۱ رسیدیم دوش گرفتیمو وسایلمو گذاشتم اتاق.مرتب کردیم اینا.شد ساعت ۲.دیدم از ناهار خبری نیس .اب ...

مامانت همیشه اینجوریه با ایندفعه اینجوری شده ؟ شوهرت چی گفت؟ وای من واقعا بهت حق میدم اگه الان ناراحت باشی. حالا اگه تنها بودی یه چیزی اما جلو شوهر واقعا کارش زشت بود. در اصل کارش مثل تف سر بالا بود

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

من بچه آخرمو مامان بابام خیلی وابستمن.الانم که باردارم هرروز مامان بابام زنگ میزنن بیا ناهار اینجا بیا دلمون تنگ شده.منم خیلی محبتیم بهشون.مثلا میرم میوه برای خونه خودم از میوه فروشی جاخونه مامانم بگیرم برای مامانم یه پلاستیک میوه نوبرونه میخرم.ازخونم تنقلات میبرم باهاشون میخورم .

بامن اره.چون من ۵امین دختر بودم و خیلی از بودنم راضی نبودن.نخواسته بودم

چه ربطی داره 

مگه خودت خواستی

مادرم همیشه میگه من به اندازه 10 تا پسر واسش خوبم

تازه 4ماهه اومدم غربت

بعده اومدنم مامان و بابام حالشون بد شد

پدرم اینقده گریه کرد

الهی فداشون بشم

انکاری قلبمو پیششون جا گذاشتم بخدا

مامانت همیشه اینجوریه با ایندفعه اینجوری شده ؟ شوهرت چی گفت؟ وای من واقعا بهت حق میدم اگه الان ناراح ...

من پنجمین دختر بودم و ناخاسته باهمه اجیام خوبه الی من.اکثر وقتا خوردم میکنه اما توقع داشتم‌جلو شوهره هیچی‌نگه.شوهرم سکووووت سرشو انداخته پایین بدبخت هی میگه نکنه من حرفی زدم؟ هی میگه بخدا من کاری نکردم