2752
2734
عنوان

بیاین ببینم خاتواده هاتون تولدو مناسبتا چی میخرن براتون🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 62 پست

شوهرم طلایاعروسک

بابام پول

مامیم لباس یاوسیله براخونه یادکور

پدرشوهرمم پول

برادرشوهرمم خوراکی خخخخ

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا منم نمیخوام اینطوری باشن ولی خوب میگن شما اول زندگیتونه زیاد خرج نکنید....

والا من کسی چیزی بعد ازدواجم دیگه برام نخرید جز همسرم و برادر کوچیکم اونم ی بار

ببخشیدا خانوادتون زیادی دیگه پر رو کردنتون.ناراحت نشیااااا

خونواده خودموهمسرمم اینطورین میان صندوقشونو تا جایی ک بشه پرمیکنن،اوندفعه همسایمون میگفت بابات یاپدرشوهرت از یه شهردیگ میان براتون انقدر سوغات میارن؟گفتم نه کوچه پایینی مان😂😂😁یعنی مارم پرروکردن😁

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

دقیقا عین شرایط من 

مامانم دائم درحال کادوخریدن و وسیله خریدن برای من و همسرو‌دخترمن 

خانواده شوهرم از وقتی دخترم بدنیا اومد بخاطره اینکه‌کادو‌ندن قطع ارتباط کردن😂 گدان گدا

دقیقا مثل خانوه منو خانواده همسرم 

خانواده خودم تولدامون و امسال عیدی چون همه نزدیک به هم بود 500 دادن بهمون 

تازه از کربلا اومدیم 250اوردن پدرشوهرم یه جعبه شکلات اورد 

تازه بابام هرماه بهم پول تو جیبی میده 

ولی شوهرم خداروشکر خیلی قدر دانه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

مامانم تولدم روسری خرید ۹۰ تومن

شوهرم کتاب نفیس و ادکلن

قوم شوهر دسته بیل م نمیدن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

اره ماهم همینجوریم،من راه دورم،هر وقت مامان و بابام بیان با دست فوق العاده پر میان،وقتی هم بخوان برن باز یخچالو پر میکنن،بابام میگه تو نخوای بری خرید،شوهرمم بهش برمیخوره،البته جلو اون انجام نمیدن و ب من میگن نگو ب شوهرت ولی منه فضول میگفتم و اونم ناراحت میشد،اخه مامان بابای اون دست خالی میومدن،حتی ی سری بیخبر واسه نهار اومدن با دو دست چلو جوجه ب اندازه خودشون!!!!

مادر پدر همسر من سالی یه بار هم نمیان خونمون ب خدا از ترس اینکه نخوان چیزی بیارن. ک.ن لقشون بابا&nbs ...

واسه من میان و هیچی نمیارن...به نظرم کارشون زشته...معتقدم بودن اوایل که خونه ی منم نیست خونه پسرشونه ولی من کاری کردم یادشون نره دیگه نمیگن خونه پسرمونه😂

ارررره🤣شمارم پر رو کردن😂البته لطفشونه 

😂😂😂😂اخه میگن بدون شماازگلومون پایین نمیره😂😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
واسه من میان و هیچی نمیارن...به نظرم کارشون زشته...معتقدم بودن اوایل که خونه ی منم نیست خونه پسرشونه ...

شمام همین اندازه دست پر میرین خونه پدرتون؟ 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706