2733
2734
عنوان

متوسل شدن ب صاحب الزمان

294 بازدید | 36 پست

بچه ها چقدر لذت بخشه وقتی میبینم اونایی ک ب صاحب الزمان متوسل شدن و خودشونو بهش نزدیک کردن و برای ظهور آقا دعا کردن حاجت گرفتن..اونایی ک حاجت گرفتن بیان بگن تا نور امیدی ک تو دل من روشن شد تو دل خیلیای دیگ روشن بشه..کیا کانال دارن ک مخصوص انجام دادن اعمال و حاجت روایی از امام زمان باشه؟؟معرفی میکنید

بااجازه استارتر

خانوما ختم صلوات داریم به نیت انواع حاجتا

امرزش اموات اموات بدوارث بی وارث

بچه دارشدن بی بچه ها

خونه دارشدن مستاجرا

شاغل شدن بیکارا

ازبین رفتن خیانت و جنگ و ظلم و گرونی و....

اگه دوست دارین تعداد بگین

تا فرداشبم مهلتش هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره کاش یه همچین کانالی هم باشه منم عضو شم خیلی نیاز دارم... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
پس خدا چی ؟

عزیزم از امام زمانموم میخوایم ک واسطه بشه پیش خدا ...امام زمان دست رد ب سینه کسی نمیزنه و از خدا برای اونی ک درخواست کرده شفاعت میخواد و برآوردن حاجت

همینجا یه تاپیک بزنیم باهم شروع کنیم خوندن نماز امام زمان عجل الله دادن صدقه به نیت ایشون مثلا هر کار خوبی انجام میدیم به ایشون هدیه کنیم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
بااجازه استارتر خانوما ختم صلوات داریم به نیت انواع حاجتا امرزش اموات اموات بدوارث بی وارث بچه دا ...

یعنی تا فرداشب باید بفرستیم ؟ 

من بابام امروز عمل قلب داره ، خیلی دلم میخواد شرکت کنم التماس دعا

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
اره کاش یه همچین کانالی هم باشه منم عضو شم خیلی نیاز دارم... 

خیلی آرامش میده من خیلی تحقیق کردم خیلی ها حاجت گرفتن از امام زمان  واسطه شده براشون و از خدا خواسته و بلافاصله حاجتشون رو داده..من ک بغضم میگیره

یعنی تا فرداشب باید بفرستیم ؟  من بابام امروز عمل قلب داره ، خیلی دلم میخواد شرکت کنم التماس د ...

بله گلم تافرداشب مهلت داره

ان شالله که پدرتون عملش بخوبی خوب انجام میشه و سالم و سلامت برمیگردن خونه

2706