2737
2739
اشارپ مصرفی کامواش خیلی زیاده.و زمان بر هست. حالا اگ عکسی مد نظرته بده ببینم عزیزم.

فرقی نداره ساده ام باشه فقط قیمتش چقده

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر برای گرماش بخوای گلم باید این مدل بافتش باشه ک خب کاموا زیاد مصرف میشه. قیمتشم بستگی داره ک چ اندازه بخوای؟؟ اضلاع روسریه مثلا چند باشه تا برات محاسبه کنم گلم

اگ برای خوشکلی بخوای این مدل بافت مناسبه و خب نسبت ب بالایی کمی کمتر کاموا مصرف میشه.

2731

قیمتا خیلی بالا نیست؟ 

من برا دخترم سفارش دادم خیلی شیک بود ولی قیمتش انقدر نبود

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
قیمتا خیلی بالا نیست؟  من برا دخترم سفارش دادم خیلی شیک بود ولی قیمتش انقدر نبود

عزیزم کاموا کلافی 15-20 هست😑 یه کلاف 100 گرمی

من هرجقد نخ مصرف بشه همونقدم دستمزد میگیرم😊

عزیزم کاموا کلافی 15-20 هست😑 یه کلاف 100 گرمی من هرجقد نخ مصرف بشه همونقدم دستمزد میگیرم😊

بله از قیمت کاموا خبر دارم

خدا به کارت برکت بده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2740
کلاه وسالگردن زنانه هم میبافی

باید عکس مدل مدنظرتو ببینم عزیزم.بافت بعضی مدلا ازتوانایی من خارجه😊💚🌹

اگ برای خوشکلی بخوای این مدل بافت مناسبه و خب نسبت ب بالایی کمی کمتر کاموا مصرف میشه.

الان همین مدل همین قدری یا یکم کوچیکتر چن میشه؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
الان همین مدل همین قدری یا یکم کوچیکتر چن میشه؟

با ضلع 80 سانتی متر حدودا 3 کلاف کاموا لازمشه با کاموای ترک اگ بخوای عزیزم قیمتش 120

عزیزم اینجا تاپیک جامع فروشته اینجارو قفل کن فقط قیمت ونمونه کار بذار یه تاپیک دیگه بزن مخصوص فروش اونجا فروشتو انجام بده

اینجا بذار فقط لیست قیمت ونمونه کار باشه

لینک دوتا تاپیکتم بزن توی امضات

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2706