2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم ول کنم نیست💩🤦‍♀️

308 بازدید | 5 پست

سلام به همه تو تاپیک‌قبلی از سرتغ بودنش گفتم از دیروزم سوزنش گیر کرده که فردا بیان خونمون چون خودش سرکار  میره و یه دونه جمعه خونست اونم میخواد سر من خراب بشه منم خودمو زدم‌به پررویی گفتم از دیشب دعوتم مهمونی و نیستم کلا🤦‍♀️و وقتی ما مهمونی جایی میریم یا میرین بیرون این قلقلکش میگیره مادر شوهررممم یاد میده میندازه جونه ما شوهرم میگه زنگ‌زدن جواب نده تا حرص نخوری 😐ولی انقد پروه که جواب ندم ول کن نیست گوشیمو میسوزنه بازنگای پشت سرهمش😶بهش حساسیت پیدا کردم هرچه قدرم سرد باهاش حرف میزنم اصلا انگار نه انگار خدایا شر اینو رز سرم بکن من حوصله سر به سر گذاشتن با کسی رو‌ندارم لحاف تشکام خونه مادر شوهرمه هشت دست قرار بود اونا رو شوهرم بره بیاره امروز زنگ‌زده خونه مامانمو کثیف کردی 😖خودشون همه دردسرشون بامنه تو عروسیش هفت صدتا دسر درست کردم بشکنه این دست که واقعا نمک نداره شوهرم سر اون حریان کلی باهام دعوا کرد تا یه هفته بعدشداشتم خونه تمییز میکردم 

مگه هر هفته میاد؟؟؟خونتون

پریروز خونمون بود قبلا خیلی دوسم داشت الان سر یه حریانایی از من بدش میاد که واقعا من توش دخیل نیستم و یه خسادت احمقانه ست ، من کلا با هیچکسی رفت امد زیاد ندارم ماه به ماه جایی نمیرم از حرف گردوندن و‌اینا متنفرم واسه همین روابطم محدوده و ارامش زندیگم رو‌با هیچی نمیخوام بهم بزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوشیتو خاموش کن اگه خیلی گیر داد بیان بگو فلان پارکیم بیا اینجا حوصله فضای بسته ی خونه رو ندارم با ...

اصلا رو نمیدم خیلی رسمی باهاش برخورد میکنم ولی ادمی که خودشو زده به نفهمی هیچی‌رو‌به خودش نمیگیره اصلا از سه تا سوالش یکیم جواب نمیدم ولی سرتغه دس بردار نیست

اصلا رو نمیدم خیلی رسمی باهاش برخورد میکنم ولی ادمی که خودشو زده به نفهمی هیچی‌رو‌به خودش نمیگیره اص ...

عجبا😁 خوبه شوهرت هواتو داره باز، تو هم یه وقتایی احتمال میدی زیاد زنگ بزنه گوشیتو از دسترس خارج کن