2733
2734
عنوان

كسايي كه سزارين كردن ميشه بياين

133 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها خوبين من ٧ام ساعت ٢٢،٤٠دقيقه سزارين شدم،حالا  امروز بايد مرخص ميشدم ولي چون روده هام كار نكردن ميگن مرخص نميكنن

،چيكار كنم مرخص بشم اخه هيچ مشكلي ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کاچی ندادن بهت!؟  مخصوصا اگه چرب باشه خوبه

من دکترم اومد یه شربت داد گفت بخور... همونو خوردم نیم ساعت بعدش... 😐

شب ساعت 8 سزارین شدم، روز بعد 11 صبح مرخص شدم 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بگو بیان برات شیاف بذارن

آره بخاطر بی حسی ک میزنن روده تنبل میشه میگن باید شکم حتما کار کنه تا مرخص کنن

چیزای ملین بخور اگه کسی همرات هست بگو بره گل سرخ بگیره بریز رو آب بخور یا بگو همونجا بهت شزبت بدن

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

واسه من شیاف زدن ۱۰دقیقه بعد شکمم کار کرد.الکی نگی کار کرد یه خانمی گفته بود کار کرده.رفته چند روز بعد اومده بود بیمارستان قبولش نمیکرد میگفت شما گفتی کار کرده....یعنی سالم رفتی بیرون.

2706