2737
2739

بچه ها من یه گروه دارم تو تل که هزارو خورده ای عضو داره گروه فروش محصولات غذاییه از طریق لینک یه عده افراد با نامهای عادی و نرمال وارد میشن بعد همونا ی سری افراد معمولا با اسمهای عجق وجق رو داوت میکنن به گروه ک گاها عکسهای مستهجن رو پرو فای لشونه.چیکار کنم ک ربات نتونه بیاد تو گروهم؟کانال نیست مال منا گروهه ولی تو تنظیمات چت و لینک گذاشتن و ... همه چی جز اد کردن رو ممنوع کردم.یکی راهنماییم کنه خسته شدم انقد هی از گروه دونه دونه حذفشون کردم.متوقف کردن ربات رو هم زدم باز همونا میان دوباره تو گروهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربات ...

میگم که چه جوری تونستی گروهتو به ۱۰۰۰ تا برسونی بدون اد کردن اعضای همدیگه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
ربات بخر و دستوراتتو توش بده خودش اتومات عمل میکنه

من اصلا نمیدونم ربات چیه چرا باید بخری از کجا باید بخری و هزینش چطوریه ترو خدا کمکم کنید یعنی طبیعیه اینکه ربات ناشناس میاد تو گروه؟؟توضیح کامل بهم بده لطفا

من اصلا نمیدونم ربات چیه چرا باید بخری از کجا باید بخری و هزینش چطوریه ترو خدا کمکم کنید یعنی طبیعیه ...

ببین این الان یه ربات گروهه ینی میتونی  بهش بگی کسی نتونه اد کنه کسی نتونه چت کنه کسی لینک نذاره و .....

@GroupFirewallBot

۳ روز تست رایگان داره من قبلا ازش استفاده کردم 

ولی قیمتشو اطلاع ندارم 

اینکه کسی ربات اد کنه تو گروه واسه تبلیغات میتونه باشه واسه اذیت کردن میتونه باشه و خیلی چیزای دیگ

شما میتونی یه ربات مخصوص مدیریت گروه داشته باشی 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
ببین این الان یه ربات گروهه ینی میتونی  بهش بگی کسی نتونه اد کنه کسی نتونه چت کنه کسی لینک نذار ...

اها حتی رنج قیمتیش رو هم اطلاع ندارید؟برای من چون امکان چت رو غیر فعال کردم چت نمیکنن بکنن.ولی میترسم گروهمو کاری کنن که این همه عضو داره از هم بپاشونن ممکنه ک باعث انهدام گروه بشن یا ن؟

اها حتی رنج قیمتیش رو هم اطلاع ندارید؟برای من چون امکان چت رو غیر فعال کردم چت نمیکنن بکنن.ولی میترس ...

میتونی از قسمت پشتیبانی قیمت بگیری چون من گروه نداشتم فقط امتحان کردم ببینم چیه دیگ پیگیر قیمتش نشدم

کسی نمیتونه باعث انهدام گروه بشه مگ اینکه بیشتر از ۲۰ نفر گروهتو بلاک کنن

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2738
میتونی از قسمت پشتیبانی قیمت بگیری چون من گروه نداشتم فقط امتحان کردم ببینم چیه دیگ پیگیر قیمتش نشدم ...

اها ممنونم از اطلاعات خوبی ک در اختیارم گذاشتید عزیزم