2737
2734
عنوان

شست و شوی گوش در بارداری

3644 بازدید | 13 پست

سلام خانوما بین شما کسی گوششو تو بارداری شست و شو داده؟خواستم ببینم ضرر داره یا نه😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شستشو که ضرری برا بارداری نداره ....اما گوشت دیگه گوش نمیشه اگر واجب نیست اینکار نکن

عه واقعا؟

آخه از دیشب گرفته یه گوشم اصلا نمیشنوم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
من خودم با نمک دریا آب نمک درست میکردم گوشمو تمیز میکردم گوش دردم بعد دو سه بار خوب میشد..

چطوری میریختی تو گوشت؟

صلوات فرستادم توام برازودتر باردارشدنم دعاکن😔

چشم عزیزم حتما😘

انشاالله خیلی زود صاحب یه نینی سالم و زیبا میشی گلم

چطوری میریختی تو گوشت؟

یه قره چکون.. نداری پنبه رو تو آب نمک بزنی دراز بکش فشار بده بریزه تو گوشت.. میگن آب سیر هم برای خشک شدن چرک و از بین رفتن التهاب خوبه من اونو امتحان نکردم.. ولی اب نمک خیلی زود جواب میده.. دو شب هم هست چرک دندونم ریخته به گوشم دارم آب نمک قرقره میکنم و تو گوشمم میریزم..خیلی دردش خوب شده..

2738
عه واقعا؟ آخه از دیشب گرفته یه گوشم اصلا نمیشنوم

میتونی درمان خانگی انجام بدی تا الکی گوشتو بشوری و گوشت حساس کنی منم مثل شما یه روز که سرما خوردم گوشم دکتر گفت بشورم که رفتم مطب و گوشمووو شستشووو دادم دیگه اون گوش برای من گوش نشد با کوچکترین سرماخوردگی و باد گوش درد و عفونت گوش میگرفتم .

یه قره چکون.. نداری پنبه رو تو آب نمک بزنی دراز بکش فشار بده بریزه تو گوشت.. میگن آب سیر هم برای خشک ...

چقدر خوب،حتما امتحان میکنم

مرسی عزیزم از راهنماییت💖😘

میتونی درمان خانگی انجام بدی تا الکی گوشتو بشوری و گوشت حساس کنی منم مثل شما یه روز که سرما خوردم گو ...

عه چقدر بد نمیدونستم

مرسی از راهنماییت گلم😘

خواهش میکنم عزیزم ...ان شالله گوشت خوب میشه و درمان خانگی بوسیله پیاز هم عالیه اینم شخصا نتیجه گرفتم ...

خیلی ممنونم گلم💖😘

گوش اندام شنوایی و تعادل

کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy