2737
2734
عنوان

واسه مستاجر ا دعا کنید

274 بازدید | 12 پست

الهی همه ی مستاجرا خونه دارشن و منجمله خودم    الان دربدر دنبال خونه پیدا کردنیم    خدایا خودت کمکم کن   برام دعا کنید تا خونه پیداکنم  صاحبخونه مون  خونه اش رو اجاره داده و ما هم هر روز دنبال میگردیم خیلی امسال گرون شده   واسم دعا کنید تا همین یکی دو روزه خونه پیدا کنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

میدونی ماها خیلیهامون توقع مون بالاست منم 5 سال تو شهر مستاجر بودم تو یه آپارتمان نقلی . هر سال جابه جایی . که مثلا به همه بگم من تو شهرم .

پارسال دیگه سوهرم به حرف کسی گوش نداد و یه خونه تو روستا حیاط دار و دلباز خرید 50 تومن . اولش ناراحت بودم ولی الان اون خونه رو هوای روستارو با دنیا عوض نمیکنم .

همه میگن تو روستا پیشرفت نیست . ولی من وقتی اومدم روستا درس خوندم و کنکور دادم و الان دارم میرم دانشگاه . در حالی که وقتی تو شهر بودم انگار همه درا برام بسته بود .

الان همین خونه ی 50 تومنی رو 150 تومن ازمون میخرن ولی اصلا نمیخوام از تو روستا برم . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
میدونی ماها خیلیهامون توقع مون بالاست منم 5 سال تو شهر مستاجر بودم تو یه آپارتمان نقلی . هر سال جابه ...

میتونی برا خودت جوجه هم بخری بزرگ شن برات تخم بزارن😍

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
میتونی برا خودت جوجه هم بخری بزرگ شن برات تخم بزارن😍

اتفاقا همین کارم کردیم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.