2737
2739

کدوم دکترش تروخدا بهم بگید اگه بیمارستان دیگه هم سراغ دارید دولتی باشه با بیمه سلامت بگید ممنونتونم

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙
بیمارستان محب یاس آشغال ترین بیمارستانه من کیسه آب پاره رفتم اونجا یه برگه داد دستم گفت امضا کن بچت ...

واقعا ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستان محب یاس آشغال ترین بیمارستانه من کیسه آب پاره رفتم اونجا یه برگه داد دستم گفت امضا کن بچت ...

من 2 ساله بچه میخوام ولی نشدم میخوام برم پیش یه دکتر خوب نمیدونم کجا برم چیکار کنم ؟

2728
واقعا ؟؟؟

اره من حالم خیلی بد بود دکتر دید زیر پام کلی اب جمع شده سرم داد زد خانم اینجارو کثیف کردی گفتم نفهم نمیفهمی کیسه اب پاره اومدم تازه اخم و تخم میکردن با اینکه تختا خالی بود قبول نمیکردن میگفتن تخت نداریم اخر یه برگه اوردن امضا کنم منم پرت کردم تو صورتشون گفتم میگید مرگ بچمو امضا کنم

من 2 ساله بچه میخوام ولی نشدم میخوام برم پیش یه دکتر خوب نمیدونم کجا برم چیکار کنم ؟

اگه از لحاظ هزینه کردن مشکل ندارید رویان برید 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
اره من حالم خیلی بد بود دکتر دید زیر پام کلی اب جمع شده سرم داد زد خانم اینجارو کثیف کردی گفتم نفهم ...

فک میکردم بیمارستانای خصوصی خیلی هوای بیماراشونو دارن !! 😐

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2738