2733
2734
عنوان

بنظرتون با این مار چه کنم

230 بازدید | 11 پست

سلام مشکلم  با مادرشوهرمه عین سگه صورتش از بس بدجنسه چندروز پیش بهم گف میخوام طلاقت بدم چون میری خونه بابات منم جوابش دادم تو تاپیکم هس بعد اونم کونش اتیش گرفته بود رفته بود گفته بود به جاریم که دختر خالمه که اون حسودیت میخوره ویه مشت چرت پرت و یه حرفش که راست بودم من پیش او نگفته بودم مطمنم پشت در داشت گوش میگرفته الان چه کنم برم با خودش دعوا کنم که خیلی نقش بازی میکنه درحدی بگم که یبار شوهرم از من دفاع کرد رفته بود به پسر بزرگترش زنگ زده بود گریه کرده بود گفته بود زدمه که اصلا واقعیت نداشت دعوا زبونی بود حالا راجب اینکارش که به جاریم گفته خالمم زنگ مادرم زده دعوا کردن ابروم برده به شوهرمم بگم همیشه منو مقصر میکنه وخانوادمه خسته شدم بریدم دیگه 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

آخیی . چه الکی شوهر میکنید 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خودتو درگیر کردی خواهر من

من چون جوابشه دادم برام نقشه ریخته بخدا من ادمیم فقط با شوهرم دردل میکنم جلو اون هیچ نگفتم پشت در حرفمونه گوش گرفته 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2728
آخیی . چه الکی شوهر میکنید 

مرسی از همکاریت 

بهترین کار اینه به صورت منطقی و درست رو در رو همراه همسرتون برید پیششون و هر چیزی که توی دلتونه بگید اما مودبانه با نگه داشتن احترام و بعد برای اروم شدن خودتون همزمان مشاور هم برید و تو این مدت یه مقدار روابط کم کنید تا هر دو طرف اروم بشید هیچ وقت با دعوا چیزی حل نمیشه بلکه بدترم میشه و این بار اعتماد همسرتونو از بین میبرید

بهترین کار اینه به صورت منطقی و درست رو در رو همراه همسرتون برید پیششون و هر چیزی که توی دلتونه بگید ...

اعتمادش چجوری از بین میره منظورتون درس نفهمیدم از بس ناراحتم یک قرص استرس خوردم متاسفانه خونمون با این عجوزه مشترکه 

2738
اعتمادش چجوری از بین میره منظورتون درس نفهمیدم از بس ناراحتم یک قرص استرس خوردم متاسفانه خونمون با ا ...

ببینید عزیزم اگر به مرور همسرتون ببینه شما همش باهاش از مادرش حرف میزنید و اون خانوم با تظاهر بره سمت پسرش و بگه شما دروغ میگی نا خوداگاه یه سری شک شبه پیش میاد برای همسرتون هم رابطش با شما سرد میشه هم مادرش پس بهتره مدارا کنید و منطقی حلش کنید که به ضرر همسرتونم نشه 

با اینجور ادما بهتره تو ظاهر خیلی خوب باشی قربون صدقش بری اما شنا از اول کار اشتباه کردی

عزیزم مادرشوهر من هرچقدر بهش خوبی کنی فکر میکنه زیر دستشی بدتر میشه من اولش اینقدر حرفم میزد سرم بلند نمیکردم دیدم خودش دختراش خیلی بهم تو هین میکنن انگار بردشونم منم حاضر جواب شدم 

ببینید عزیزم اگر به مرور همسرتون ببینه شما همش باهاش از مادرش حرف میزنید و اون خانوم با تظاهر بره سم ...

مرسی از نظرتون عزیزم 

مرسی از نظرتون عزیزم 

خواهش میکنم خودتونو اروم نگه دارید وقتی حق با شماست قوی باشید و با ضعیف بودن و دعوا باعث نشید دیگران فکر کنن شما مقصرید با منطق برید جلو تا حقیقت همه بفهمن و قطعا شک نکن مادرشوهرتونم یک روزی پشیمون میشه