2737
2739
عنوان

سوزش شدید اطراف واژن

1568 بازدید | 24 پست

وای بچه ها یه سوزش و خارش وحشتناک یهوووویی اومده سراغم سرخ کردم خودمو اطراف واژنم میخاره داخلش نه ها

چی کنممممممممم هفته 37بارداری ام هستم الان دستم به هیچکس و هیجا بند نیس چیکار کنم خارشش تمومشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من شیش تا تاپیک زدم دیگه نمیتونم تاپیک بزنم منم یه سوال داشتم میشه تو تاپیکت بپرسم؟

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
2731
2738

کمی بتادین بریز کف دستت واژنتو با اون بشور زود خوب می شه بعد خشک کن روغن زیتون بزن

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت

ببخشید من امروز شوهرم داره میاد (عقدیم)چون خیلی رو بو وسوسه

رفتم حموم اسپریمو خالی کردم روی بدنم روی همه حالا بعد اونجام (ببخشید)به شدت سوخت و باز هم ببخشید یهو ازم ترشح خارج شد خطرناکه؟

چون دخترم این سوال و می پرسم شرمنده

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

انشالله بچتون بسلامتی میاد بغلتون 

من هفته شونزده هستم بعد مدتها با عذاب باردار شدم ولی تو کیسه آبم باند امنیوتیک دارم ک خدای نکرده اگه ب جنین متصل سه باعث نقصش میشه تورو خدا واسم دعا کن

2706