2733
2734
عنوان

دعوا سر لاک با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 61 پست
عزیزم ناراحت نباش شاید پول کم داره این ماه... زیاد بهش فکر نکن هرچب باشه زن و شوهر هستین

من درکش کردم همیشه الانم میدونم که حساب کتابا چجوره..منم واقعا ادم ولخرجی نیستم  خیلی اون رنگو دوس داشتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگو اره تازه الان مراعاتتو میکنم خونه مامانم بریزبپاش بودم بیا ببین حتی اگه واقعا نبود قپی بیا😝

واقعا خونه مامانم کم برام نمیزاشتن کمبودی نداشتم ولخرجی هم نمیکردم الانم همونطورم ..اما نمیدونم واقعا چرا اینجور حرفی بهم زد 

واقعا خونه مامانم کم برام نمیزاشتن کمبودی نداشتم ولخرجی هم نمیکردم الانم همونطورم ..اما نمیدونم واقع ...

خب عزیزم همونو با ۵تومنم میشد بخری.

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
منم دقیقا همین حرفو میزنم اما نه میزاره کار کنم نه ازینور جبران میکنه

آره دیگه ی حرفو الکی زدن. خب منم شوهرم داشته باشه میده نداشته باشه نمیده ک منم باز میگم حرف خودم اونم میگه بخاطر گول کار نکن اوه بخاطر خودت میخای بری برو

آره دیگه ی حرفو الکی زدن. خب منم شوهرم داشته باشه میده نداشته باشه نمیده ک منم باز میگم حرف خودم اون ...

مشکل اینجاس شوهر من کلا داره و خیلی کم پیش میاد ماهی نداشته باشه منم خاسته ی زیادی ازش ندارم.

پررو شده شوهرت ت هم انقد خرج کن ک بخاطر ی لاک خریدن بهت نگه ولخرج پول ای مرد و باید خرج کنی

اره دقیقا پرو شده جاریمم پروو شون کرده این جاریم یدووووونه رژم نمیخره که بزنه همیشه هم رنگو و رو پریدس اینم خواهر نداره که فقط جاریمو میبینه فک میکنه زن زندگی زنیه که لوازم ارایشش مال عروسیش باشن و هروقتم تموم شن نباس بخره

واقعا خونه مامانم کم برام نمیزاشتن کمبودی نداشتم ولخرجی هم نمیکردم الانم همونطورم ..اما نمیدونم واقع ...

بنظرم از الان سفت محکم توو قیافه برو و جدی باش متوجه بشه بدت اومده و دیگه تکرار نکنه وگرنه روتین میشه

البته در حد دعوا و طلاق پیش نرید من باعث بانی شم😅

بنظرم از الان سفت محکم توو قیافه برو و جدی باش متوجه بشه بدت اومده و دیگه تکرار نکنه وگرنه روتین میش ...

اره الان باهاش حرف نمیزنم .نه دیگه اونوقت خیلی مسخره میشه طلاق😂

2706