2733
2739

چند روزه لکه بینی دارم شنبه رفتم سونو گفت ۵هقته و چند روز  قلبش هنوز خون ریزی در حد پریود کم دارم تازه الان بی بی زدم منفی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بیبی مثبت میشه 

ولی قلب هفته ۸ تشکیل میشه اگه نشد باید سقط بشه دیگه ولی هورمون بارداری ممکنه ختی تا بعد سقط هم باز باعث مثبت شدن بیبی بشه

منفی شدن بیبی چک نشونه ی حامله نبودنه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2731
من قبلش همه بی بی هام مثبت شدن شاید ده تا زدم و آزمایش خونم مثبت شد

بی بی چکت خرابه

نگران نباش

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2740

💎 سخنان دکتر روازاده در مورد سونوگرافی توسط #دستگاه_های_نامرغوب ودستور به قتل جنین

⭕️ #سونوگرافی های زود هنگام به وسیله دستگاههای تقریباً مستعمل و معیوب و توسط افراد فاقد تبحّر، دعوی تشکیل نشدن #قلب جنین زیر دو ماه را بر سر زبانها انداخته اند و اضطراب بسیار شدیدی را برای مادران جوان به ارمغان آورده اند و زنان را عملاً مجبور به #سقط جنین می کنند.

⭕️ بعد از یکبار سونوگرافی با این ادعا که ضربان قلب جنین ثبت نشده است، به مادر می گویند که این جنین قلب ندارد پس دستور می دهند به طرفۀ العینی بستری شود و جنین بی گناه را سقط کند و می گویند اگر در اقدام به سقط  کوتاهی کنی، چنان و چنین می شود….

⭕️ اینجانب دکتر روازاده، با تجربه چندین ساله خود در امر طبابت سوگند یاد می کنم که این بار حتماً و حتماً عجله کار شیطان است. بسیاری از این جنین هایی که توصیه به سقط مظلومانه شان می شود اگر سقط نشوند، بعد از گذشت یک ماه در سونوگرافی بعدی از قلب سالم و رشد طبیعی برخوردار خواهند بود و همه کودکانی که توصیه به کشتنشان در دوره جنینی کرده اند همگی در آینده افرادی #تیزهوش و سالم و #نخبه خواهند شد.

✅موسسه طب اسلامی الشفاء

🆔 @

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝