2733
2734
عنوان

کره+ اضافه وزن

181 بازدید | 16 پست

می خوام به بچه ام کره بدم وزنش اضافه بشه. به نظرتون با چی مخلوطش کنم که خوشمزه بشه.

دختره

دو سالشه

وزنش ده کیلو است

چهار ماهه وزنش اضافه نشده.

روزی دو سه مدل غذا براش درست می کنم. نمی خوره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوره سیب زمینی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728

دیگه کار از کره گزشته 😁

آب قلم بریز تو سوپش یا کته کن با اب قلم بده بخوره

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

غذا واسش درست نکن

غذای سفره بهش بده

بد غذاش کردی با این همه تنوع.سیب سرخ کن واسش.میگو سرخ کن.

غذاهایی که ساده باشه بره و بیاد یدونه بذاره دهنش

کره هم یبوست میاره زیاد نده.مراقب باش کمی مدفوعش سفت شد کره رو چند روز نده.

طرز تهیه اش را می گی. آخه تا حالا اسمش را نشنیده بودم.

اسم چیو نشنیدی عزیزم؟ داره میگه گوشی بده دستش در حین بازی غذاشو بده بخوره

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706