2733
2739

ترم اول هستم 

مامانم زوده بذار ترم هفتم به بعد بشه اقدام کن 

تا حالا دانشجو دیدی با شکم حامله بیاد دانشگاه؟ 😐😐😐😐

موفقیت و ثروت و آرامش بزرگترین آرزوی دنیاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهل درس خوندن نيستي مشخصه

دانشگاهتو ول كن برو باردار شو خب

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

چرا من دیدم

مرخصی گرفت همکلاسیم

ولی در کل اعصاب دنج میخواد با این شرایط باردار شدن

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

من ترم۲تموم‌کردم‌میخام اقدام‌کنم یکی دوترم‌مرخصی میگیرم اگ تازه ازدواج کردی عجله نداری بیخیال من۳ساله ازدواج کردم شوهرمم خیلی دلش میخاد وگرنه میذاشتم بعد تموم شدن درسم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2738

چه اشکال داره

خواهر خودم اینطور شد

هم درسشو خوند هم بچه اش بزرگ کرد

فقط یه ترم باید مرخصی بگیری

به حرف مامانت گوش نده. جلوگیری کنی بعدا سخت حامله میشی

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
من ترم۲تموم‌کردم‌میخام اقدام‌کنم یکی دوترم‌مرخصی میگیرم اگ تازه ازدواج کردی عجله نداری بیخیال من۳سال ...

یه سال و نیمه ازدواج کردم 

موفقیت و ثروت و آرامش بزرگترین آرزوی دنیاس
مرحضی چند ماهه؟

والا یه ترم رو رفت مرخصی دیگه نزدیک ۵ ماه شد با فاصله ی بین دو ترم.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706