2752
2734
عنوان

چجوری به همسرامون بگیم بابا شدن

2893 بازدید | 16 پست
سلام و صبحتون بخیر
این حس مامان و بابا شدن برای همه قشنگه ولی خانما از اونجایی که خیلی زودتر از مامان شدنشون باخبر میشن بنظر من باید برای باباها سورپرایز داشته باشن
من خودم این کارو میخوام بکنم شماها نظرتون چیه ؟
من تمام کارهامو با شوهرم انجام می دم. مثلاً اگه قراره بریم آزمایش تا ببینم باردارم یا نه حتماً با شوهرم خواهم رفت پس در نتیجه اون هم مثل من باخبر می شه و جایی برای سورپرایز کردن نمی مونه. چه دلی دارید شما که منتظر بمونید جواب سونوگرافی رو بزنید تو آلبوم . من که اصلاً 1 دقیقه هم خودمو نمی تونم نگه دارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی نظر شخصی من اینه که همسرانمون رو از همون اول باید مسئولیت پذیر بکنیم. بالاخره بچه که فقط مال ما نیست. همون طوری که 9 ماه زحمت نگهداری بچه با خانومه ، آقایون هم از همون اول باید توی ربز مسائل قرار بگیرند. به نظر من با همسراتون برید آزمایش و خودتون تنهایی این کار رو نکنید. چون بعد از این هم عادت می شه که تنهایی برید دکتر و ... من که نظرم اینه وا گر انشاا... روزی صاحب بچه بشم مطمئناً این کار رو خواهم کرد.
یاسمین جون خوبم عزیزم ....

تو خوبی ؟

دکترم که فعلا فرشته کریمی را انتخاب کردم ... خدا رو شکر هم که دکتر غدد و زنان ،،،گفتند هیچ مشکلی نیست ،،میتونم اقدام کنم ... احتمالا از مرداداقدام می کنم که تولد بچه فروردین نیوفته ....میترسم اون موقع دکترم مسافرت بره ...
یاسمین جون تو تیر اقدام میکنی؟
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
سلام به همه خانما و مامانای گل
من میخوام امروز خبر مامان شدنم رو به شوشو بگم
فکر کنم بال در میاره وقتی بفهمه از دیشب بهش گفتم پری شدم برای همین کلا" ناامیده
فکرش رو هم نمیکنه امروز چه روزی بشه براش
بچه ها منم قبول دارم که باباها باید مسئولیت پذیر باشن و این موضوع برام خیلی خیلی مهمه
ولی من از دیروز تا حالا 10 تا کار کردم تا شوشو نفهمه چون اونم خیلی تیزه و من از سر کار امروز رفتم آزمایش دادم ساعت 5 هم میرم جوابش رو بگیرم
شوهر من اگه الان میدونست من مامان شدم بهیچوجه نمیذاشت بیام سر کار میگفت اول بریم دکتر اون براش این چیزا خیلی مهمه منم چون از حس مسئولیتش مطمئنم برای همین میخوام سورپرایزش کنم
2706