2733
2739
عنوان

خانم هایی که سزارین کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 24 پست
اره منم همین طور بودم به قول شما یه سوراخی بود که من فکر کردم برای سوند باشه چرک میومد ولی الان نه خ ...

دردش تا یه مدت باهاته، طبیعیه، شکم برش خورده اونم هفت لایه باید از داخل آروم آروم جوش بخوره

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو دکتر همه چی که به ظاهر زخم نیست  دکتر من گفت لایه های داخلی دوماه طول میکشه جوش بخور ...

فعلا کسی نیس بچه هاورو بزارم پیشش  ولی اره مطمئنا.. گفتم بپرسم شاید عادی باشه

2728
اره اونم احتمالش هست.. 

پس دست دست نکن. برو پیش دکتر حتما. من اگر دیرتر میرسیدم مرده بودم. سه چهار روز سیاهرگ ران بسته شده بود و من نمیفهمیدم. تا اینکه کبود شد کل پام و توهم میزدم. چشمام نمیدید. تنگی نفس. عرق سرد. تب و لرز. تا با سونو ساده تسخیص دادن.  و ده روزم بستری بودم 

2738

اینو برای کسانی که شاید بعدا بخونن میگم درد بدن و مچ دستم و سردرد هام بخاطر کم خوابی زیاد بود ولی فعلا فرصت نکردم برم دکتر ..خودم احتمال عفونت رو میدم طبق علائمی که تو سایت ها بود میگم