2733
2739
عنوان

مامان های عزیز لطفا بیاید

196 بازدید | 40 پست

یک هفتست دخترم مریضه. تب بالا . که دکتر بردم و دارو داده. الان دو روزه اسهال میره و باعث شده بدنش زخم بشه. قشنگ یه لایه پوست زیر پوشکش رفته و همش گریه میکنه.

کالاندولا میزنم اما فایده نداره

چیکار کنم؟؟

🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جوجه کباب دوغ سیب زمینی آب پز بده شکم‌ بسته میشه... البته اگه غذا میخوره... برا پوستش هم دیگه کالاندولا فایده نداره اون پیشگیری میکنه... ی پماد هست اسمش و نمیدونم به داروخونه بگی بهت میده مخصوص سوختگی سطحیه بگیر بزن براش زود خوب میشه... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
شستی کامل خشک کن بزار به کم هوا بخوره یا وقتی خوابه باز بزار شلوار فقط پاش کن  تا هوا نخوره ...

از صبح کلا باز گذاشتمش

رو تختش اول چندتا مشما گذاشتپ روش یه ملحفه و زیرش ی تیکه پارچه هردفعه ادرار میکنه کلشو جمع میکنم دوباره یکی دیگه پهن میکنم.

اخه اصلا نمیزاره پوشک ببندم براش 😢 همش گریه میکنه

نباید هوا بخوره؟؟ من فکر کردم هوا بخوره خوب میشه 😢😢

🍃
2738
از صبح کلا باز گذاشتمش رو تختش اول چندتا مشما گذاشتپ روش یه ملحفه و زیرش ی تیکه پارچه هردفعه ادرار ...

منم گفتم بزار هوا بخوره

تو پوشک بدتر زخم تازه میمونه

عزیزم دلم ریش شد اینو گفتی😕

از صبح کلا باز گذاشتمش رو تختش اول چندتا مشما گذاشتپ روش یه ملحفه و زیرش ی تیکه پارچه هردفعه ادرار ...

هرموقع هم خودشو کثیف میکنه حتما با آب ولرم بشورش بعد که خشک شد این پمادا رو بزن زود خوب میشه

پماد ان ان و هیدرو کورتیزون ادرصد بگیر باهم قاطی کن بزن زود خوب میشه من وقتی پای بچم زیاد مسوزه استف ...

ان ان گفتم شوهرم تازه گرفت برام اورد. میگم اونو هم بگیره مرسی

🍃
2706