2733
2734
عنوان

کمک در مورد خرید طلت

181 بازدید | 5 پست

سلام دوستان خواهرم میخواد النگو هاشو بفروشه بهم گفت هر قیمتی طلا فروش میخواد بخره تو ازم بردارالان من موندم مردد که چکار کنم خودم دوست داشتم سکه بگیرم حالا خواهرم این پیشنهاد داده بنظر تون چکار کنم بهتره

منم چند سال پیش یه سینه ریز ۱۳ گرمی از اقوام خریدم همون قیمت که زرگر میخرید ۲۵۰ هزار تومن الان بالای ۵ ملیونه

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چند سال پیش یه سینه ریز ۱۳ گرمی از اقوام خریدم همون قیمت که زرگر میخرید ۲۵۰ هزار تومن الان بالای ...

پس خوبه ?چون هدفم سرمایه گذاریه وزیاد طلا استفاده نمیکنم 

2731
پس خوبه ?چون هدفم سرمایه گذاریه وزیاد طلا استفاده نمیکنم 

آره اگر میتونی بخر همش سوده

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

خوبه دیگه نه مالیات نه ارزش افزوده نه اجرت ساخت نمیدی کلی سوده

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت