2733
2734
عنوان

کی این رشته رو رفته؟ لطفا

300 بازدید | 29 پست

سلام دوستان . دوستان کسی هست که رشته میکروبیولوژی رو رفته؟ یا کسی رو میشناسین که رفته باشه؟ من درباره این رشته چیزه زیادی نمیدونم . سرچ هم کردم اما چیزه زیادی پیدا نکردم فقط فهمیدم کار براش پیدا میشه و حقوقش هم بدک نیست . و در آزمایشگاه کار میکنه .و میتونه در بیمارستان و بهداشت و کارخانه و... کار کنه ..میخوام بدونم اونجا چی بهمون میدن که بررسی بشه؟ توضیح داده بشه از شغلش و...

من شنیدم کار ندارن

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
این رشته بعد فوق می تونی بورس بگیری واسه آلمان، مثل دوست من  بعدم جمع کنی بری  با خیال ر ...

فوق چه رشته ای خوندن دوستتون؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
خب میشه توضیح بدی؟ 

در مورد رشته خب یه کم سخته اونم به دلیل اینکه باید دقت عملت در حد 100 باشه

در مورد انواع میکروبها چه باکتری چه ویروس چه قارچ..... مطالعه میکنی

انواع اونها روشهای انتقال و شناسایی و در اخر بررسی اونها و رنگ آمیزی اختصاصی هر موجود در آزمایشگاه و نحوه تشخیص هر کدوم 

کار آزمایشگاهی باید خیلی با دقت و حوصله انجام بدی 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
سلام عزیزم ترم آخر رشته میکروبیولوژی هستم

سلام . حالا بگو رشتش چطوره؟ . آخه بچه ها من قرار بود برم روانشناسی چون آزاد قبول شدم اما بهش علاقه ای ندارم و میدونم خیلی خیلی آینده ی خوبی نداره و حتما باید حداقل تا دکترا بخونی تا شاغل بشی من اینطور پیر میشم همش سرم تو کتاب بعد کار پزشکی رو دوست دارم کار عملی حتی آزمایشگاه هم راضی ام . فهمیدم این رشته بدون کنکوره و گفتن میتونی با اینترنت بری کافه و ثبت نام کنی . منم خودم تجربی ام

2706