2737
2734

از جمعه لک بینی قهوه ای داشتم دفتم دکتر سونو کرد گفت هنوز ۵هفته و چند روز هستی شیاف بهم داد بعدش دو روز درد داشتم و خوب شدم الان فقط خون میبینم وقتی میرم دسشویی زیاااد نیس مثل پربودی

یعنی امید داشته باشم یا  

عزیزم منم مثل شما بودم😪😥

ولی نموند برام. البته من بارداری شیمیایی داشتم. تیتر بیتا دادی یا ن.؟

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس خودتو نگران نکن الکی سعی کن چیزایی که خونریزی میاره نخوری. فقط وفقط استراحت کن. بادام زمینی برای تشکیل قلب جنین عالیه بخور

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2740
بتا خالی کیسه بارداری اینا رو دید

اره دیدش.وای بتام همین جور داشت میومد پایین.اخرین سری هم که رفتم گفت رشد متوقف شده. همون موقع هم خودش افتاد

نمیدونم چکار کنم بلاتکلیفم میترسم دوست دارم زود برم سونو ولی باز میترسم که زود یباشه

من شنیدم خود سونوگرافی که انجام میدن هم خوب نیست اگه درد نداری جای نگرانی نیست بذار به وقتش برو بگلم. افکار منفی رو بریز دور. 

دیگه ازمایش ندادم من

حتما دکتر این جوری خواسته. پس وظیعتت حاد نیست وگرنه میداد این ازمایشو. ناراحت نباش گلم. انشاالله نی نی سالم میاد بغلت

حتما دکتر این جوری خواسته. پس وظیعتت حاد نیست وگرنه میداد این ازمایشو. ناراحت نباش گلم. انشاالله نی ...

انشالله عزیزم ولی میگم شاید کم کم داره میفته از این خونها