2737
2739
عنوان

به شدت سرماخوردم‌مریضم

6973 بازدید | 13 پست

اول پاییزم واکنس انفولانزا زدم من بدنم خیلی ضعیفه.

الان گفتم برم دکتر خواهرم میگه انقد قرص خوردی سیستم ایمنی بدنت ضعیف شده بدنت مقاومت نداره با درمان های خونگی یه بار از سر بگذرونش

به نظرتون چی خوبه گلومم عفونت داره سیر خوردم عسل وابلیموم شما راه کاره خونگی چی سراغ دارید

شلغم.

دوش اب گرم

سوپ فلفلی

نشاسته

خرمالو و فلفل دلمه ام سیستم ایمنی رو قوی میکنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۲هفتس مریضم هنوززززززززز

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2731
خوب دکتر میرفتی انقد ادامه دار بود

حوصلشو نداشتم

اوایل رفتم سرم زدم

الان دیگه نمیخوام دارو و سرم بزنم معدم داغون شد

میخوام با دارو گیاهی خوب کنم خودمو

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

دوست عزیز بیا داخل تاپیکم، تاپیک نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه جوابت اونجاس

👈نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه  لمس کن لینکه👉هرکس اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه/صفحات پرکاربرد:🤰میدونیدبعدزایمان چکارکنید؟38*روش بارداری اسلامی،علل سقط وناباروری78،79مصلحهاوطبع غذا14،10،12مزاج شناسی 39_جوش وپوست=17،32،51،55،57_🚼پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_😋تغذیه کودک19،47،61،46،15،7،8،9،10،12، 6_🤰بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_رشدجنین98_🤢ویار23،74_🔴درمان قاعدگی دردناک وشدید95، 86،37،35،58،30_🔴خونسازها104_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_🤱ازشیرگرفتن74،36_🤒تب46،1،61،106_تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیک60_قرص اورژانسی62_🤪جویدن ناخن60_👣ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47،19_محاسبه بارداری53_👁️👁️سیاهی وگودی زیرچشم53،57، 48_👶زردی19،28_👄ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_😖یبوست نوزاد47_💩 یبوست9،40،33،29،47_💩اسهال29،47،7،14 19_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی پسر زایی10،16_اگزما75_🍬دیابت،قندبارداری 74و75_🤧آلرژی وآسم90_🤒تب دندون90_رژیم چاقی101_😷سرماخوردگی،کروناوٱمیکرون،13،6، 19،21،105,106،100_سرفه 95🗣️توروبیکابانام"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم،قابلیت جستجوداره،میتونیدمطلبی که میخوان راحت بخونید😉آیدی کانال روبیکام👇https://rubika.ir/manmamnam🎌☯️ورودبه تاپیک فنگشویی وقانون جذبم☯️
2738

جایگزین واکسن آنفولانزا چیست؟

داروی امام کاظم علیه السلام – پیشگیری از انواع بیماری ها خصوصا سرماخوردگی و آنفولانزا است.

همراه داشتن داروی امام کاظم (ع)(زمستانه): این دارو برای افزایش سیستم ایمنی بدن و سرماخوردگی مفید است. توصیه می شود هم قبل از سفر استفاده کنید و هم آن را همراه داشته باشید.

ترکیبات: 👈🏼 شکرسرخ نیشکر- مصطکی -هلیله سیاه

روش ساخت دارو: 👈🏼 پودر کنید و به میزان مساوی مخلوط کنید

روش مصرف: 👈🏼 برای پیشگیری ﻫﺮ ۱۰ ﺭﻭﺯ ﯾﮏ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎﺧﻮﺭﯼ ﻧﺎﺷﺘﺎ تا دوساعت چیزی نخورید – حتی آب

کررا دچار سرماخوردگی و آنفلوانزا می‌شوید ؟ 🤔

👈🏻 شیر زردچوبه بخورید !

اگر مکررا به سرماخوردگی و آنفلوانزا مبتلا می‌شوید، سیستم ایمنی بدن‌تان قوی نیست، ترکیب شیر زردچوبه ( شیر + زردچوبه) دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که به بدنتان کمک می‌کند بهتر علیه باکتری‌ها و ویروس‌هایی که باعث عفونت می‌شوند ، مبارزه کند !

👈🏻ترکیب شیر و زردچوبه گرم ، معجزه‌ای برای از بین بردن سردرد نیز است ‌!

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

داروی ضد نزله قوی برای سرماخوردگی هایی که بسیار مقاوم اند👇

این دارو برای سرماخوردگی و آنفولانزایی که از عراق می آید و سخت درمان است، فوق العاده جواب می دهد.

🔹یک بند انگشت👈 زنجبیل

🔹یک قاشق مرباخوری👈 رازیانه

🔹 ۳-۴ تا 👈 میخک

🔹یک حبه👈سیر له شده

🔹یک قاشق چای خوری👈 فلفل قرمز

🍜۳-۴ دقیقه اینها را با👈 آب(جوشانده شده) بجوشانید،

بعد که شعله را خاموش کردید، 👈عسل را (به مقدار لازم) اضافه کنید،

سپس یک عدد 👈لیمو ترش تازه به آن بیفزایید.

⚡️میزان مصرف این☝️دارو را به تناسب شدت و ضعف بیماری، مزاج بیمار، سن بیمار(کودک یا بزرگسال)، جنس بیمار(زن یا مرد)، فصلی که درش هستید، خودتون تنظیم کنید.

✍استاد #خیراندیش

🔴 برای پیشگیری از بیماری ها، خصوصا 👈 #آنفولانزا و #سرماخوردگی هر روز، دو تا از برگهای اکالیپتوس خورده شود.

در صورت خوردنِ روزانه این برگها، از بیماری ها در طول سفر اربعین، در امان خواهید بود. ان شاالله

(این برگها در مرز ایران و عراق به وفور یافت می شود)

💥آنفولانزا با #اکالیپتوس، قابل پیشگیری و درمان هست.

شتاب درمانش، از نعنا و… بیشتر است.

💥 #پرتقال، #نارنج، #لیموی_شیرین_و_ترش که با پوست کباب پز شده باشند، برای سرماخوردگی عالیست. خصوصا سرماخوردگی های شدید که فرد، به سختی نفس می کشد.

من که هنوزم نخوابیدم پسرم تب داره نشستم دارم کورمیشم

تجربه بچه ها
من پیاز نصف میکنم میکشم رو شقیقه هاش ۷ ماهش دخترم انی سرد میشه😘الهی بهتر بشه گلم

من همیشه سیب زمینی و پیاز و پوست میکنم قاچ میزنم میزارم کف پای بچه تب و میاره پایین،پیاز بالا سرشم بذار

کاسنی خیلی خوبه، با کاسنی پاشویه کنی عالیه.

پیاز حلقه شده  بذاری کف پاش و یه جوراب نازک بپوشونی هم خیییلی خوبه.

عرقه کاسنی دارم خالی بهش بدم:؟
من ک خالی اندازه ی استکان میدم ب بچها اگه تب داشته باشن

بین اگه عرقیات خنک داری مثل کاسنی چیزی بهش بدی بخوره خوبه

سیب زمینی رو ورقه ای ببر بذار تو سرکه.بعد بذار رو پیشونیش
گلم اگه تب داره الکل سفید و بریز تو آب پاشویه کن نبش پایین میاد

گلاب ضد ویروس و ضد گلو درد است و تب را پایین می آورد، بخصوص اگر با گلاب بیمار را پاشویه کنید و روی کبد او یک دستمال آغشته به گلاب بگذارید

اگه احساس کردید تب دار و بیقرار هست میتونید هر هشت ساعت هفت عدد سیاهدانه بهش بدید با آب قورت بده ولی اگه کوچیکه و نمیتونه هر هشت ساعت به اندازه یه عدس از ترکیب سیاهدانه و عسل بهش بدید

دوتا پارچه نم دار کن ببند دور مچ پاهاش

من هروقت دخترم تب میکنه اب و نمک درست میکنم.نمکشو زیاد میزنم.جوراب دخترمو میزارم داخل اب نمک و کامل ابشو میگیرم و نمدار پای دخترم میکنم

جوراب آغشته به آب لیمو طبیعی بکن بپوشونش

چند بار این کار تکرار کن تا تبش پایین بیاد

پاشویه باگل ختمی هم خوبه به پیشونیش هم بزن

سیب درختی تو خونه داری؟یه لیوان اب سیب بهش بده برا تب عالیه

آب سیب بگیر بخور اگه برا بچه ست رنده سیب رو بزار کف پای بچه
مخلوط لیمو شیرین و پرتقال هم تب و پایین میاره

اب ولرم همراه نمک. برای پایین اوردن تب و جلوگیری از لرز کردن.

خیار و با اب نمک پاشویه کن

ورقه های نازک خیار بزار رو تنش

کف پاهاشو اب و نمک بزن

حوله نمداد بزار رو شکم و پشتش

اگ گل بنفشه داری تو اب سرد بچلون ابشو بهش بده بخوره

پرتقال داری ابشو بگیر بده تبو میاره پایین

جورابش رو با مخلوط آب ولرم و سرکه خیس کن براش بپوش , چندبار اینکارو تکرار کن

بهترین و موثر ترین درمان و بهتره بگم  بهترین پیشگیری برای بیماری کرونا شیر بز هست چون 96 درصد پروتئین و ویتامین داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش بسیار بالایی داره فقط کافیه روزی یک لیوان شیر بز بخورید میت نید خواص سیر بز رو در اینترنت سرچ. کنید اما فقط شیر بز رو از یه جای مطمن بخرید لبنیات بز مروگل رو سرچ. کنید بهترین جا برای تهیه شیر بز رو میاره هم بهداشتی هست هم همه فصل‌های سال شیر بز داره

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید، شیر بز هم برای بزرگسالان هم‌کودکان در بسیاری از بیماری ها شفاست بخصوص در درمان بیماری اسم و اثرات مخرب برای تهیه شیر بر مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا