2733
2734
عنوان

وارد 39 هفته شدم ولی انگار فندقیم نمی خواد بیاد😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 120 پست
میدونی من دوتا گل پسر دارم میدونم خدا قهرش میگیره ولی فکر اینکه سومی هم پسر باشه دیوونم میکنه. ...

من خودم دوتا دختر دارم اینم خداخواسته حامله شدم ولی یه ذره هم استرس جنسیتشو نداشتم فقط دعا می کردم سالم باشه بچم

انشالله سالم باشه در درجه اول و دختر

⚘خدایا شکرت❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا جا داری من ۴۱ هفته سزارین شدم بچه دومم هم انقدر پیاده رفتم طبیعی بیارم ۳۹ هفته کیسه آبم پاره شد ...

اخه میگن ۴۰ به بعد بچه پی پی میکنه و اونو میخوره واسه همین نباید زیاد موند

نمیدونم منم شنیدم 

2728
اخه میگن ۴۰ به بعد بچه پی پی میکنه و اونو میخوره واسه همین نباید زیاد موند نمیدونم منم شنیدم 

درسته

شوهرمم نگرانه ولی من تازه وارد 39 شدم

یکی از اشناهامون تازه بچش تو شکم فوت شد 

چون زیاد موند پی پی کرد

⚘خدایا شکرت❣
2740
من خودم دوتا دختر دارم اینم خداخواسته حامله شدم ولی یه ذره هم استرس جنسیتشو نداشتم فقط دعا می کردم س ...

خدا دخترای نازتو حفظ کنه خانمی. راستش واسه منم همینجوری شد یعنی خودم اصلا باورم نمیشد باردار شده باشم اصلا احتمالشو نمیدادم ولی خواست خدا بوده حتما.

خدایا هزار مرتبه شکرت   
از چند هفتگی پیاده روی کردی؟  روزی چقدر؟

من سرکار میرم و خیلی تحرک دارم

خونه مامانم طبقه پایینه روزی چند بار پله ها رو میرم و میام

تو خونه هم اکثرا پیاده روی می کنم

میرم بیرون

کلا همش درحال فعالیتم

⚘خدایا شکرت❣
درسته شوهرمم نگرانه ولی من تازه وارد 39 شدم یکی از اشناهامون تازه بچش تو شکم فوت شد  چون زیا ...

ایشالله ک بچه ت صحیح و سالم ب دنیا میاد حتما پیاده روی کن و اگه تا وقتی ک دکترت گفته نیومد حتما اورژانسی برو بیمارستان