2737
2739
عنوان

وارد 39 هفته شدم ولی انگار فندقیم نمی خواد بیاد😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 120 پست
اکثرا می گن 38 هفته زایمان کردن ولی فسقلی من جاشو محکم کرده تو شکمم😥

كي ميگه؟!

والا من هركيو ديدم ٤٠ به بعد بوده 😂😂

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیم عزیزم..انتخابش دست خودم نیست بهداشتم گفت اگه زایمان نکردی باید بری بیمارستان تا دوروز دیگه

عزیزم باید بری نامه بدن ختم بارداری تا بیمارستان بستریت کنه. تا میتونی پیاده روی کن و دوش بگیر

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2728
عزیزم باید بری نامه بدن ختم بارداری تا بیمارستان بستریت کنه. تا میتونی پیاده روی کن و دوش بگیر

شنبه باید برم بیمارستان

می ترسم با امپول فشار اذیت شم😥

⚘خدایا شکرت❣
2740
ایشالله نی نی نازت صحیح و سالم بیاد بغلت. واسه منم دعا کن امروز میرم ان تی . دعا کنید یه دختری ...

مرسی عزیزم

انشالله نی نی تو صحیح و سالم بغلت می گیری

اصلا استرس نداشته باش

⚘خدایا شکرت❣
شنبه باید برم بیمارستان می ترسم با امپول فشار اذیت شم😥

من سر هر دوتا پسرم بدون درد بستری شدم و با امپول فشار بدنیا اومدن. امپول فشار فقط عیبش اینه که دردات تند و تیز و شدیدتره

خدایا هزار مرتبه شکرت   
طبیعیم عزیزم..انتخابش دست خودم نیست بهداشتم گفت اگه زایمان نکردی باید بری بیمارستان تا دوروز دیگه

جانم ایشالله به سلامتی بدنیا بیاد، چه حس خوبیه! تازه میگم یه بچه قشنگ تپل مپل و رسیده میدن دستت! به جای اینکه چند هفته بیرون شکمت تر و‌خشکش کنی داخل شکمت نگهش داشتی 

مرسی عزیزم انشالله نی نی تو صحیح و سالم بغلت می گیری اصلا استرس نداشته باش

میدونی من دوتا گل پسر دارم میدونم خدا قهرش میگیره ولی فکر اینکه سومی هم پسر باشه دیوونم میکنه. دیگه از نظر روانی ظرفیتشو ندارم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
حالا جا داری من ۴۱ هفته سزارین شدم بچه دومم هم انقدر پیاده رفتم طبیعی بیارم ۳۹ هفته کیسه آبم پاره شد ...

دوهفته خیلیه😩

منم همش پیاده روی می کنم تحرک دارم

خدا کنه زودتر زایمان کنم

⚘خدایا شکرت❣