2733
2739
عنوان

عکس رنگی رحم

93 بازدید | 14 پست

سلام دوستای نی نی سایتی عزیز

خواهرم امروز باید عکس رنگی از رحم با بی هوشی انجام بده.

نیازه بعدش کسی کنارش باشه یا اینکه نه مشکلی نداره.

کسایی که تجربه دارن به نظرتون نیازه برم خونش که تنها نباشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا با بی هوشی؟

اصلا اونقدا درد نداره

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2728

یکی کنارش باشه که خیلی بهتره 

ولی خودش هم میتونه بیاد حالا من بیهوشی رو نمیدونم من با بی حسی انجام دادم مامانم کنارم بود دردش موقعه انجام عکسه بعدش حس سوزش داشتم نمیتونستم بشینم دراز کشیدم امدم خونه

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
2738

من یک هفته پیش رفتم زیادم درد نداشت ولی من فشارام افتاده بود برام آب قند اوردن وقتی ک اومدم خونه دردشو حس میکردم زیرشکمم درد میکرد با ران هام 

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
میترسه😄

من اصلا درد نداشتم خیلی معمولی، بعدشم اومدم بیرون راحت، خودم راه رفتم خونریزی و سوزش هم نداشتم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706