2737
2739
عنوان

بیش فعالی و عدم تمرکز

| مشاهده متن کامل بحث + 5778 بازدید | 80 پست

چهار سالش بود بردمش مشاوره    یه بار میگفت هست یه بار میگفت نه نیست       مشکل من بیشتر با تمرکزشه    سر کلاس تکلیفاشو انجام نمیده   نقاشی   خوشش نمی یاد حوصله رنگ کردن نداره   ولی   شعر ها رو یاد گرفت  با کار دستی خودم فصلا رو یادش دادم    خیلی به فکر بازیه   همش می خواد بیرون باشه   پارک باشه 

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
من فقط بخاطره این ک کسی بهش چیزی نگه نمیبرمش خونه کسی ...فک میکنم چون انقد بهش گفتم نکن بروبشین دست ...

منم همینطور اینجا غریبم   کسی نبوده با بچم همبازی باشه   خودمم خیلی سرش داد میزدم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اینجا فوق تخصص کودک همینه  فقط   من ایلام زندگی میکنم     اگه کسی پزشک خوب ت ...

بنظرم‌با احتیاط جلو برو

پسر منم اندازه چندتا بچه ازم انرژی گرفت

تو فامیل معروفه چون بچه دیگه ای مثل اون ندیدن

کارای پر خطر میکنه از گازو کنترو برق و هزار چیز دیگه

ی مثال ک الان بهتر شده توش

مثلا میگم این گازو تو باهاش بازی میکنی غذام روش هست میسوزونه تو رو.خطرش زیاده....

ب اون اصل مطلب من توجه نمیکنه

هشدار خطرو نمیگیره میره تو هاشیه

میگه چقد میسوزم

بسوزم کدوم بیمارستان میریم

چه دارویی میدن بهم

مجبورم میکنه اسم دارو هارو بگم

تا کی خوب میشم

........

کسی نبوده تو فامیل بیش فعال باشه بدونم چطورین       والا نمیدونم چیکار کنم    یکی میگه دارو بده  یکی میگه نده   تازه دکتره که بردمش خیلی نا امیدم کرد میگفت هر قدمی دلیل بر پیشرفت نیست

2728
من فقط بخاطره این ک کسی بهش چیزی نگه نمیبرمش خونه کسی ...فک میکنم چون انقد بهش گفتم نکن بروبشین دست ...

اتفاقا دقیقا منم جایی نمیرم فقط با شوهرم ک هم کنترل بیشتر باشه هم زود برگردیم

ولی من جلو بقیه خیلی بهش احترام میزارما

واسه همین نمیرم چون دوست ندارم ب بچم کسی تندی کنه

ولی خیلی اجتماعیه 

با پیرزن پیر مردشم سریع جور میشه چه جور

بنظرم‌با احتیاط جلو برو پسر منم اندازه چندتا بچه ازم انرژی گرفت تو فامیل معروفه چون بچه دیگه ای مث ...

خوب این خوبه    که میدونه باید کجا بره   سوال زیاد میپرسه    پسر من سوال کم میپرسه    بگم میسوزی میگه نمیسوزم  حواسم هست   

پسرم خیلی حرف نمیزنه   حرفاش خیلی از سر اینه بهش توجه بشه انگار مسخره میکنه    بعضی و ...

اره پسر منم هست وسط حرف من یهو چیز دیگه میگه

ولی همیشه ک نیست

خب ذهن بچه است اون موقع تو خیالش ب چیز مورد علاقه خودش داره فکر میکنه

مثلا ما سر کلاس استاد اون ک داشت درس میداد نمیرفتیم تو خیال و رویا خودمون ی لحظه؟

اتفاقا دقیقا منم جایی نمیرم فقط با شوهرم ک هم کنترل بیشتر باشه هم زود برگردیم ولی من جلو بقیه خیلی ...

پسر من با کسی زیاد جور نمیشه   مسخره بازی در می یاره   حرفای تکراری میزنه    یکی از ابجیهامو خیلی دوست داره که تهرانن خانوادم ازشون دوریم

2738

نه پس پسرت بیش فعال نیست به نظرم   من دخترم خیلی سوال میپرسید   ولی پسرم نه   خیلی کم     یکی از نگرانیهامم همین بود         سوالش بیشتر اینه     کی میریم استخر؟ کی برای من پاستیل میخری؟ و این حور چیزا    خیلی کم در مورد عوامل بیرونی میپرسه

پسر من با کسی زیاد جور نمیشه   مسخره بازی در می یاره   حرفای تکراری میزنه    یکی ...

نه پسرم‌پیر جوون زن و مرد

هر کی باشع شروع میکنه ب حرف زدن و سوال پرسیدن هزخیلی جاها خجالتم‌ممکنه بکشم

چندروز پیش رفتیم خرید تا پرو کنیم لباسو ی جعبه سیگار پشت پیشخون آقا دید

ازش پرسید سیگار میکشین مگه نمیدونین‌ضرر داره و .....

مرد موند جواب بده بخنده یا دعواش کنه

مثلا فرق کبوتر   با پشه رو میپرسن تو سنجش   یا شباهت و تفاوت دو تا تصویر که این نمیدونه

عاقا من پسرمو بردم‌سنجش گاهی سوالی میپرسید 

ک من تحصیل کرده اش باید فکر میکردم در موردش چه برسه بچه

اینکه یکی دوتارو جواب نده اشکالی نداره

مثلا چندتا اعداد نامرتبو تکرار کنن بعد بچه همونو بگه پسرتون‌میدونه؟

۳  ۷  ۱  ۹

2706