2733
2734
سلام به همهدوستایهخوبم دوستانممن کم میام چونهنو اقدام حدیدی نکردم ممنونم از آرزو جون که همواره منو یاد میکنه چون اوله لیستشم خداروشکرمامان زیاد داریم یعنی نوبت منم میشه یه روزی بسم الله الرحمن الرحیم «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد و عجّل فرجهم» الهی روزای شیرین مادرانگی برای : 1- شمیم جوون / 2- آوا / 3- یاسی ٧١ / 4- آبتین اراد / 5-الاله / 6- اسمان / 7- هالان / 8- ترانه / 9- چیستا / 10- مامی لیلا / 11- عسل بانو / 12- آرزو 66 / 13- نیکا/ 14- دلنیا/ 15- مریم/ 16- فرشته من کجاست/ 17- اپژوهش/ 18- معصومه/ 19- پرنیان/ 20- مامانی/ 21- کارین/ 22-می می نی / 23- بنفشه گل/ 24- لیلی خانم/ 25- هدیه/ 26- رزیتا/ 27- ترانه باران/ 28- مامان آینده/ 29- مامان مهربون / 30- مانیا / 31-شلررر / 32-سیلا / 33 - یک عاشق/ 34 - مامان صبا جون / 35- دیبا جون / 36- پارادایز/ 37- گلناز /38- مامان محمد صائم / 39-نرگس /40 - لیلیان 57 / 41- طلاجوون / 42 - شیدا / 43 -سهمیه / 44- سودا /45- ارانلار / 46- نسترن 3311 / 47- الی بلا / 48- نگار / 49 - عسل /50- آرمینه / 51- الی / 52- شایلینا / 53- روزا / 54-ماه لی لی / 55 - مادر نازنین زهرا / 56 - المیرا / 57 - لیلا / 58 - افسون / 59- مهدیس / 60 - راحل / 61 - آلما / 62 - نانا / 63 - شیلر / 64 -لیدا / 65 - بهار / 66 - یاسمن / 67 - ارتیمس7 / 68 -سلما 3 / 69 - اعظم جون / 70 - آووووا / 71 - مریم 2014 / 72 - کیان 2012 / 73 - فاطمه / 74 - نیلو /75 - الناز / 76 - هانیا92/ 77 - سلما / 78 - دینا / 79 - شکلات /80 - هلنا / 81- مامی جوجو / 82 - مانا /83 - نیلی 59 /84 - شیما 67 / 85 -مهدیه و مهدیار / 86 - تبسم / 87 - مامان عسلی / 88 - اشک عزیز/ 89 - فاطمه 2 / 90 - ندا 2 / 91 -دلسا / 92 - مامی جون / 93 - الناز 55 / 94 - / 95 - / 96- . . . و تمام قدیمی های منتظر و جدیدا هر چه زودتر پیش بیاد «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد و عجّل فرجهم» بچه های لیست هرکی ایشالا مامان شد بگه که اسمشو از لیست منتظرا بردارم خدایا شکرت اولین مامان لیست: 524اس ار جون /دومین مامان لیست:حنا جون / سومین مامان لیست:مینا جون/چهارمین مامان لیست:لیلیوم جون /پنجمین مامان لیست:سوزی جون /ششمین مامان : میموهه جون /هفتمین مامان لیست:نی نی 92 جون /هشتمین مامان: آوا 61 جون /نهمین مامان لیست:"محیا" جون (طبیعی) /دهمین مامان لیست:ندارم جونیازدهمین مامان :سیم سیم جون (طبیعی) / دوازدهمین مامان :کلاه قرمزی جون/سیزدهمین مامان لیست: نیان جون /چهاردهمین مامان لیست:سامیه جون/پانزدهمین مامان:حاج جون/ پانزدهمین مامان لیست: نازنینا جون
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
سلام به همه نیان جان درسته الان 5 هفته شدم ممنون عزیزم بهار جون مبارک باشه مادر شدنت منم 23 انتقال دادم شنبه میرم سونو بدم خدا کمکمون کنه شما نرفتین سونو تیتر بتا چند شد مال شما راستی علایمتون چی بود کجا انتقال دادین منم بعضی مواقع دل درد ولی بیشتر کمر درد دارم sheida جان انشالله + بشی
خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن !!خدایا... نمی گویم دستم را بگیر... عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااااااااام دوست جونا ترانه باران گل امروز آز داره عایااااااااااااااااااا اگه امروزه سریع بیا بگوووووووووووووووو تا اینجارو بترکونیم
خدایا! امروز زندگیم را دردستان توانمندت قرارمیدهم وبه تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی....
2728
سلام ترانه باران جان زود بیا بگو +++++++++++++ شدی
خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن !!خدایا... نمی گویم دستم را بگیر... عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!!
سلام دوستان بیاید اینجا به کمک هم یک دایرکتوری از داروهای ناباروری درست کنیم تا همه اعضا بتون استفاده کنند http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=984139 ممنون
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
سلام به همه عزیزان من امروز دکتر بودم استرادیول هندی می خوردم دکتر گفت خوب نبوده و جواب نداده خلاصه گفت ضخامت رحمت 5/5 که خوب نیست و دوباره تا چهارشنبه باید داروهامو ادامه بدم ببینیم اوکی میشه یا نه ؟؟ خلاصه محتاجیم به دعا
خدایا شکرت 🙏🙏🙏🙏
سلام. همکی شمیم جون تو مامان بشی راهو واسه هممون باز کردی،،همیشه تو دعاهام و ارزو هام برای مادر شدن دیکران اسمت و یادت هست، ترانه بارانم بیاد امروزمون و شاد کنه. نصف راهو رفتیم تو موفقیت،، الهی با خبر خوش بیاد. امیییییییین لیلیان عزیزم. مرسی به یادمی،من تو سیکل انتقالم بدون دارو. دوشنبه روز ١٢ سیکلمه. سونو دارو،خدا کنه همه جیز خوب باشه خانوما. سوالمو جواب بدید اکر میدونید من دو سه روزه لک قهوای کم رنک دارم. بریودم ٣. روزه بود،کی اینطوری بوده و میدونه مال جیه،،من برا عفونت و اینا ازمایش دادم هیجی نبوده من کلبوره و سیاهدونه. و دم کرده کل سرخ خوردم،، ممکن بخاطر اینا باشه،،من طبعم سرده،، ایا لک بخاطر کیست هم هست؟؟ این مایعی که از لوله هایی که حسبندکی دارن ازاد میشه اسمش جیه ممکنه مال اونا باشه؟؟
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
2740
سلام دوستاى گلم من دوباره دارو گرفتم واسه شروع سیکل شاید اخرین بارى باشه که اى وى اف می کنم دعا کنین جواب بگیرم داروهام متفورمین روزی دوتا و قرص یاسمین هست فولیک و ا اس ا ویتامین دی هم مصرف می کنم فقط یه سوالى ذهنمو مشغول کرده مصرف همرمان متفورمین و یاسمین مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
شمیم جون عزیزم خوشحالم ازت پست دیدم. انشالا خدا دلت رو شاد کنه و اینجا رو واست تبریک بارون کنین. ترانه جون بی صبرانه منتظر خبر مامان شدنت هستیم. الهی به امید خدا دست پر برگردی. عسل جون واست پیغام خصوصی دادم. بخون دوست خوبم.
رحمت خداوند شایدبا تاخیر باشد اما حتمی است.
مامی مهسا میشه آدرس کامل و شماره مطب رزاقی برام بزاری / من از شهرستان میام میخام بدونم چقدر طول میکشه که وقت بده ؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
مامی مهسا میشه آدرس کامل و شماره مطب رزاقی برام بزاری / من از شهرستان میام میخام بدونم چقدر طول میکشه که وقت بده ؟ هر روز هفته مطب هست یا فقط روز خاصی ؟ رزا شما مریض خانم دکتر طرازی بودی چرا با هاشون ادامه ندادی؟راضی نبودی ؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2706