2737
2734
عنوان

اطلاعات داروهای ناباروری

48314 بازدید | 160 پست
هو الشافی سلام دوستان من هر سری دکتر یک داروی جدید برام می نویسه کلی باید توی نی نی سایت و اینترنت بچرخم تا درمورد اون دارو اطلاعات به دست بیارم. اعم از اینکه تایید بیمه می خواد یا نه تا حالاتی که بعد از مصرف دارو داریم بیاین اینجا یک دایرکتوری مفصل درست کنیم. توجه توجه: این اطلاعات فقط تجربیات شخصی خودمونه و نباید جایگزین مشاورات دکتر قرار بگیره... قوانین تاپیک: برای جلوگیری از سنگین شدن تاپیک پست های نامربوط و تشکر و از این قبیل بعد از چند روز حذف خواهند شد. لطفا برای جلوگیری از سنگین شدن تاپیک روند درمانی تون اینجا برای همدیگه توضیح ندین... اگر سوالی از هم دارید که به داروها مربوط نمیشه تو خصوصی بپرسید خیلی متشکرم
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
دکاپپتیل 3.75 تایید بیمه نیاز داره. یعنی قبل از مراجعه به داروخانه باید به دفتر بیمه مراجعه کنید و سونوگرافی یا مدرکی که نشون بده نابارور هستید یا آندومتریوز دارید رو ارائه کنید تا مسئول بیمه دارو رو تایید کنه. دکاپپتیل برای درمان آندومتریوز هست. ممکنه درصورت نیاز به آی وی اف یک عدد هم روز اول پریود براتون تجویز بشه. این آمپول یائستکی کاذب میاره یعنی ممکنه بعد از تزریق تا چند ماه پریود نشوید.
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک تصمیمی گرفتم. برای هر دارو یک پست درست می کنم و اطلاعات دوستان در مورد اون دارو رو کم کم به اون پست اضاففه میکنم. بعد شماره صفحه ای که اطلاعات هر دارو توش قرار گرفته رو اینجا میگذارم . . . برای جلوگیری از سنگین شدن تاپیک پست های نامربوط و تشکر و از این قبیل بعد از چند روز حذف خواهند شد. امیدوارم باعث دلخوری کسی نشه .......................فهرست........................... شماره صفحه.......................... توضیحات 3-5..................................اطلاعات داروخانه ای
2731
داستینکس دارو های مشابه:کابرلین-کابرگولین این قرص معمولا برای پرولاکتین بالا تجویز میشه من به این صورت مصرف میکردم که هفته ای نصف دونه باید میخوردم
فولیک اسید برای درمان ناباروری در مردان دکتر به همسر من فولیک اسید 5 داده که روزی یکی باید مصرف کنه.مشکلش تعداد کم اسپرم های نرمال بود.
هدیه جون اجازه هست یه لینکی بزارم ؟ اگه دوست نداشتی پستمو پاک کن http://www2.darman.sso.ir/Forms/Public/Druglist.aspx?pagename=hdpDrugList تو این لینک برین و اسم دارو به لاتین بزنین میاره که آیا بیمه تامین اجتماعی هست یا نه . و چند درصدش شامل حال بیمه میشه بعد از تایید نسخه در مرکز اسناد تو تهران کارگر شمالی تو همه داروخونه ها می تونین از تخفیفش استفاده کنین تو شهرستانها هم باید همچین چیزی باشه همین داستینکس که خارجیش 40 تومنه و خیلی از دوستهای نی نی سایتی مون دارن استفاده می کنن هم شاملش میشه فکر کنم 16 هزار تومن تخفیف میخوره
لترزول معمولا از روز سوم تا هفتم پریود تجویز می شود. برای تحریک تخمک گذاری
2740
کلومیفن این قرص برای تحریک تخمک گذاری در افراد نابارور تجویز می شود. تعداد این قرص ها 10 عدد می باشد و از روز سوم تا هفتم قائدگی به دستور پزشک به مدت 5 شب، شبی دو عدد میل می شود. از عوارض جانبی این داروها تهوع، استفراغ، نفخ، یبوست، دانه های روی پوستی و کهیر می باشد که این علائم البته اهمیت چندانی ندارد و بیمار نمی بایست نگران آنها باشد. ولی در صورت تاری دید و دو بینی بیمار می بایست حتما به پزشک خود اطلاع دهد.
نی نی 92 جان میشه در مورد مفهوم هر کدوم از ستون های این جدول توضیحاتی بدی؟ متشکر میشم
والله خودمم صبح با این سایت آشنا شدم زیاد نمیدونم ازش ولی لیست داره جلوش نوشته که بیمه هست یا نه.احتمالا اگه تو بیمارستان تجویز بشه شامل حال بیمه میشه در ماه چند تا سقف داره برای تایید چون گاهی گیر میدن مثلا میگن تو دو سه تا نسخه داروها باید گرفته بشه اون روزی تو داروخونه بودم داشتن یکی از بچه های ای وی افی رو راهنمایی میکردن چون داروهاش زیاد بود اون قیمتی هم که جلو بعضی داروها نوشته میزان تخفیف دارو میشه مثلا من که ستروتاید گرفتم 82 تومنشو بیمه داد تو این جدول هم همینو نوشته حداقل بدونیم بیمه هست یا نه خوبه خلاصه پدر مادرها و عزیزانی داریم که دارو استفاده می کنن و از مزایایی که دارن خبر ندارن
داروهای ناباروری مردان زیاده؟ من فکر میکنم حد اکثر ده دوازده قلم باشه. به نظرت میصرفه جدا شه؟
بروموکریپتین این دارو هم برای پرولاکتین بالا تجویز میشه. احتمالا موارد مصرف دیگری هم داره از عوارض جانبی این داروها سردرد، گیجی،کاهش فشار خون، تهوع و استفراغ می باشد اما در صورت بروز سرگیجه و کاهش فشار خون به پزشک خود اطلاع دهید. مصرف آن روزی دو عدد میل می شود منتها شروع درمان با روزی نصف قرضص شروع می شود و به آرامی مقدار آن را بالا برده و به روزی 2 عد رسانیده می شود به این ترتیب که: هفته اول شبی نصف قرص میل شود. هفته دوم نصف قرص صبح و نصف قرص شب میل می شود. هفته سوم نصف قرص صبح و یک قرص شب میل می شود. هفته چهارم یک قرص صبح و یک قرص شب میل می شود.
2706