2733
2734
عنوان

شنبه ها تعطیل شد خوبه یا بده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 89 پست
البته هنوز به تائید شورای نگهبانم نیاز داره ،اگا اونا تائید کنن از اخرای  خرداد شروع میشه  ...

مگه پنج شنبه الان تعطیل نیست مدرسه 

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم یعنی چی معلما کی درس بدن و کارمندا کی کار کنن؟

خب از یکشنبه تا پنج شنبه روز کاری هست دیگه!

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2731
یعنی شنبه که بیاد تعطیله؟😐

اخر خرداد گفتن ک یال تحصیلی امسال تعطیل باشه

آنلاین شاپ دارم 😍 باقیمت مفت  لینک خواستی بفرما .    خوشگل بودن خوبه ولی خوب بودن خوشگلتره :)
مگه پنج شنبه الان تعطیل نیست مدرسه 

اون فقط مدرسه‌ هاس.

شنبه برای تمام ادارات و سازمان ها و اصناف هست.

و اگ شنبه تصویب بشه دیگه مدارس ۵ شنبه تعطیل نیستن

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
از خرداد اگ شورای نگهبان تایید کنه ب جا پنجشنبه شنبه تعطیله و تاثیری رو ما نداره😬

پس هنوز تصویب نشده

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
کاری ب باحالیش نداریم میدونی چقدر از کارها عقب میمونه..کلی از ادارات همینجوریم کلی کارها رو فس فس می ...

واقعا

فقط شاگرد تنبل ها و کارمندهای تنبل بانک و اداره ها .خوشحال میشن

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟

یعنی علاوه بر جمعه،شنبه تعطیله؟

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
اون فقط مدرسه‌ هاس. شنبه برای تمام ادارات و سازمان ها و اصناف هست. و اگ شنبه تصویب بشه دیگه مدارس ...

ادارات هم پنجشنبه ها تا۱۲ ظهرن فق

آنلاین شاپ دارم 😍 باقیمت مفت  لینک خواستی بفرما .    خوشگل بودن خوبه ولی خوب بودن خوشگلتره :)
2706