2733
2739
سلااااااااااااااااااااااااام به سرم زده بود برم تیکربارداری بذارم الکی . . . . . . . مثلا منم باردارم
خدایا! امروز زندگیم را دردستان توانمندت قرارمیدهم وبه تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی....
دوستان میشه شماره مطب و بیمارستانی که دکتر سهیلا عارفی هست رو بذارید لطفا. و اینکه نظر بدین د کتر عارفی بهتره یا اقصی؟؟ پاکروش که همش میگه الان نمیشه الان نمیگیره. حس میکنم فقط وقتم باهاش تلف میشه
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها امروز اخبار شبکه یک از تحقیقات تازه ای که در بیمارستان یزد انجام دادن بر روی جنین خبر داد یک دکتر ی بود میگفت که جنین را پاکسازی میکنیم که بهش میگن زیبا سازی جنین و سلولهای اضافی جنین را میگیریم و بهترین جنین را انتخاب میکنیم
دلسا جون دکتر عارفی برا من دکاپپتیل داده بود ولی مامای گیجش تو نسخه ننوشته بود تو بازو و اینکه باید صبح زده بشه داروخونه هم چیزی ننوشت رو جعبه دارو . منم برا خودم بیشترش رو بعد ظهر زدم و دور ناف . چند تای باقیمانده از دکاپپتیل رو که بعدا یادشون اومد بگن صبح زدم و یادمه همون لحظه کمی جاش ورم کرد ولی زود خوب شد . اگه اشتباه نکنم میری دکتر رزاقی یه زنگ بزن مطب خیالت جمع بشه
اگر یقین داری روزی پروانه میشوی ... بگذار روزگار هر چه میخواهد پیله کند !!
2728
سلام دوستای گلم ممنونم از کیمیا و مامی مهسا که نظر دادن دیبا گلی دوست جون من از توهم ممنونم که کمکم کردی و نظرت رو گفتی..بخدا منم ارزو دارم مادر شدن تو و هالان..و ترانه و همه خانومای ایتجا رو ببینم.. ترانه جون تازه متوجه شدم انتقال دادی ایشاا.. بحق امام حسین اینبار دلت شاد میشه دوستان من هنوز منتظرم نظرای شما رو هم بدونم...عارفی و پاکروش لطفا هرچی میدونین بگین..درباره وقت دهی و ...
خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
سلام به همه دوستان عزیزم. دیبا جان من یکبار رفتم پیس عارفی متاسفانه منم از رفتارش خوشم نیومد اومدم پیش دکتر رزاقی و به امید خدا دست پر از پیشش میرم. مامی مهسا جان مرسی از توضیحت عزیزم مطب تعطیله دسترسی به مامای دکتر هم ندارم ایشالله تا فردا خوب میشه فکر کنم امپول فردا رو رو بازوی دیگم بزنم. باز اگه دوستان تجربه این کار و دارن منو راهنمایی کنن ممنون میشم.
سلام به خانمهای سخت کوش من سه سال پیش خاننده خاموش این تاپیک بودم تنها ارزوم این بود که خدا یه بچه سالم بهم بده بعد از دوبار ای وی اف بالاخره بار سوم مثبت شد و خدارو شکر پسرم الان 16 ماهشه از خدا میخام که همگیتون مادر بشین امیدتونو هیچوقت از دست ندین هر وقت وقتش بشه شک نکنید که میده خیلی دوستون دارم
Lilypie Maternity tickers
سلااااام بچه ها کمک... با عرض پوزش من امروز پری شدم. یه هفته زودتر از موعدش. خیلی خیلییبیییی ناراحتم. هم واسه اینکه زودتر اومد و هم واسه اینکه امروز اومد. روزه تعطیلیه. دکتر نصیری نیست. فردا و پس فردام نیست. شنبه هم میشه روز چهارم. که گمونم دیر باشه واسه شروعه داروها. خانومایی که اطلاع دارن. لطفا بگید چیکار کنم. این ماه قراره آی ویاف شم. الان آ اس آ و کلسیوم و متفورمین و یاسمین میخوردم. یاسمینم که 5 روز پیش تموم شد. ولی بقیش هست. الان که پری شدم اینارو باید قطع کنم؟؟ داروهایه اصلیه آی وی اف از چندم شروع میشه. دارم دیوونه میشم. ای خداااااااااا
2738
پارادایز جون حالا مال شما من به سرم زده بود برم بلوک زایمان پذیرش شم منم الکی..مثلا میخوام بزام کاش میشد همینجور الکی الکی باردارشیم و بزایم.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
سلام زی زی گولو جان چرا از حالا انقدر غصه می خوری سیکل درمان من انقدر سریع انجام شد که غافلگیر شدم تازه از روز چهارم پریودم هم شروع شد خداروشکر مشکلی هم برای پانکچر و انتقالم پیش نیومد ان شاالله خدا کمکم کنه جواب مثبت بگیرم
سلام دوستان ابتین آراد عزیزم خیلی خوشحال م که وارد سیکل میخوای بشی. عزیزم به نظرمن هر دو دکتراهس بسیار حاذق هستند. باتجربه و کارشون درسته. باید خودت بری ببینی کدوم بهت آرامش میده ازش انرژی میگیری که خیلی مهمه. تنها اسم ورسم دکتر کافی نیست. من دکترای حاذق ارومیه رو رفتم پیس. هر کدوم هم تجربه میکرو یازیفت یا آی یو آی دارم. ولی دکتری که الان دار به معنی واقعی آرامش گرفتم همیشه ازش. حرفاش رفتارش خنده هاش عصبانتیش واقعا براف قشنگ بود
من به دستان خدا خیره شدم....
شمام سعی کن براساس روحیات خودت اقدام کنی. دکترپاکروش دکتربسیارایده آل پذیره یعنی اهل ریسک نیست. میگن باید تمام فاکتورهای زن و مرد و تخمک اسپرم جنین خیلی خوب باشن واردسیکل شن. پس علت یابیش عالی هست. عارفی هم کارش تو علت یابی عالی هست. پس توکل به خدا بگو یکی رو انتخاب کن.ایشاله مامان دوست عزیز که علت نازایی پرسیده بودن. ما علل ناشناخته داریم یازده ساله 6بار ای یو إی منفی یکبار زیفت منفی ومیکروی منفی دارم.الانم یازده روزه انتقال داد زی زی گولو حتما حکمتی داشته عزیزم ناراحت نباش. بعد قطع یاسمین طی سه چهار روز پری اومدن طبیغی هست. دارو هاتو ادامه بده. اصولا از روز دو شروع میشه داروهای میکرو شنبه باز زنگ بزن یابرو .علی یارت پرنازجان خدا نی نی روحفظ کنه برامون دعاک
من به دستان خدا خیره شدم....
سلام دوستای گلم من فردا دوباره سونو میشم روز چهارم سیکلم.آمپولها فعلا روزی 20 واحد سینا فکت،یکی مریونال و دو تا گونال.قراره فردا دوباره بهم دارو بدن..... خیلی دهام کنین جواب بگیرم.............
دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....
2706