2737
2734
عنوان

دوستان راهنمایی نیاز دارم

124 بازدید | 13 پست

سلام ؛ من تازه زایمان دومم رو داشتم یعنی ۳ ماه پیش

شوهرم از اواسط بارداری به خاطر شرایط بارداری رابطش با من کم شد بعد از زایمان هنوز رابطش با من کمه و باید حتما ابراز کنم اونم با گریه و ناراحتی تا بیاد سمتم

خوب منم دیگه خسته شدم از اینکه این همه وقت با هر زبونی باهاش حرف زدم 

یه بار بهش گفتم مشکلی داریم بریم دکتر میگه نه مشکل ندارم 

وقتی من قهر می کنم و گریه زاری برای منت کشی می که نمی دونم چم شده باید برم دکتر وقتی آشتی می کنم می که خوبم من طوریم نیست 

خوراکشو تند تر کن فلفل زیاد 

ماهی طبخ کن داخل منزل 

تا میتونی محبت کن

هرجپر ک‌میتونی نوازش کن هم تنشو هم قلبشو 

از ته دلت 

لباسای س ک س ی بپوش خیلیییییی جواب میده 

دامنای کوتاه لباسای جذب شبرنگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا رابطش با من زوری شده برای رفع تکلیف 

خیلی وقتا دوستانه باهاش حرف می زنم می گم چرا اینجوری شدی می گه مشکلات مالی فکرم درگیر کرده آخه امسال تغییر شغل داشته ولی هیچی از لحاظ مالی و درآمدی عوض نشده من فکر می کنم بهونه میاره

2731
خوراکشو تند تر کن فلفل زیاد  ماهی طبخ کن داخل منزل  تا میتونی محبت کن هرجپر ک‌میتونی نو ...

باور کن همه این کارها رو کردم نوازشش می کنم یه حرفی بهم می زنه اصلا غرورم رو از بین می بره 

الان مثلا قرار بود امشب باهم باشیم ولی همچین خوابید که الان من اینجام

ببخشیدا ولی همین الان برو ب م ا ل ش مرد دیگه. بالاخره کم میاره

حساب مالوندن نیست عشقم اگه برم شاید بیاد سمتم ولی خسته و ناراحتم از اینکه دیگه با میل و خواسته خودش نمیاد قبلا خیلی گرم بود و خودش با میل میومد الان رفع تکلیف و وظیفه حس یه فحش به آدم دست می ده

2740
تورو خدا اگه کسی هست راهنمایی کنه مرد و زنش فرق نمی کنه 

مشکل پزشکی نیست احتمالا روانشناختیه باید با سک س تراپ صحبت کنین. گاهی یه اتفاقی تو رابطه عاطفی زن و شوهر یا تو زندگی شخصی یکیشون افتاده که ناگهانی میل جنسی کم شده. شاید حتی خودتون یادتون نباشه یا فکرشو نکنین که ربطی  داشته باشه ولی ذهن ناخوداگاه تاثیرشو روی جسم میذاره. یه روانشناس خوب تو زمینه جنسی پیدا کن شماره شو بذار دم دست بعد یه بار وسط ناراحتی که شوهرت قول میده دکتر بره همون موقع تا داغه نوبت بگیر. اگه بازم نیومد خودت یه جلسه تنهایی برو. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
مشکل پزشکی نیست احتمالا روانشناختیه باید با سک س تراپ صحبت کنین. گاهی یه اتفاقی تو رابطه عاطفی زن و ...

مرسی از راهنماییتولی دارم کم کم فکر می کنم نکنه فکرش یا حتی خودش دنبال شخص دیگه ای هست که اینقدر تو رابطه با من مقاوم شده

مرسی از راهنماییتولی دارم کم کم فکر می کنم نکنه فکرش یا حتی خودش دنبال شخص دیگه ای هست که اینقدر تو ...

این فقط یکی از هزارتا احتماله نذار ذهنت رو این یکی زوم کنه حتما با یه متخصص مشورت کنین

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل