2733
2734

وااای چ پیش بینی هایی میکنید شماها حالا معلوم نیس ک کی بگیره 😅توکل ب خدا کن ب اینجور چیزا فک نکن خدا خودش هروقت بخواد میده

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میخوام اقدام کنم این ماه یا ماه بعد...میگم برم پیش دکتر ببینم آزمایشی چیزی میخواد

آزمایش که بدی بهتره... من برای بارداری دوم می خوام اقدام کنم. دخترم سال دیگه میره پیش دبستانی

2738
عزیزم میشه بگی چه آزمایشایی دادی و چقدر هزینه داشت؟

دکتر زنان رفتم.ازمایش تیرویید و قند خون و پرولاکتین و گروه خون و کم خونی و کزاز و ایدز و هپاتیت و سفلیس ازم گرفت. + تست پاپ اسمیر و hpv 

چون دفترچه ندارم و ازمایشگاه خصوصی ازمایش دادم. ازمایش خون ۳۳۶ شد. ویزیتم بار اول ۴۵ گرفت +۲۵ تومن بابت نمونه برداری پاپ اسمیر. نمونه پاپ اسمیر هم ۴۵ تومن ازمایشگاه گرفت. واسه نشون دادن ازمایش چون دوباره واسم ازمایش و دارو نوشت ۲۰ تومن گرفت کلا ۴۷۰ تموم شد. ولی دفعه بعد جای دولتی ازمایش میدم

2706