2737
2739
عنوان

ناگفته های زن دوم

526 بازدید | 20 پست

ای بابا تاپیک و چرا تعطیلش کردین 

خانوما قشنگ مشخص بود که من این پیامو که واقعی بود از یه کانالی برداشتم😐

که داستان زندگیش واقعی بود

خودش خواسته بود پیامو بزارن تا درس عبرتی بشه برای بقیه☹☹☹☹😖😖😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دوباره بگو عزیزم.

من نخوندم

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

#معشوقه_تباهی_هستم

#عشق_سیاه

#سیب_ممنوعه🍎

🍃🍃🍃🖤🍃🍃🍃

🍀سلام مروارید خانوم خیلی گشتم پیداتون کردم  امیدوارم همیشه سالم باشید من تمام پست های شمارو میخونم اولین بارپیام میزارم امیدوارم پیام منوبزاریدتا درس عبرت بشه برای بعضی از خانوم واقایون من خانومی ۲۷ساله که ۱۲سال پیش عقدکردم و یک هفته بعدازعقدنامزدم تصادف کردمرد وداستان زندگی  الان من ازاینجاشروع میشه من همسراقای شدم ک متاهل هستن ورفت امدخانوادگی داشتیم وقتی مجردبودازم خاستگاری کردن من ن خانوادم قبول نکردن اخه ۱۵سال ازم بزرگتربود اونم بادختردایش ازدواج کرد امامنودوست داشت بعدازازدواجش بازازم خاستگاری کردمنم بعداز ۶ماه عاشقش شدم بدون رضایت خانواده زنش شدم خیلی بهم وعده داد ک هیچ کدوم عمل نکردالان ۱۹سال زیریه سقفیم اوایل باخودم میگفتم اگ اون زنش دوست داشتم ک منونمیخاست پس من خوبم میارمش طرف خودم کم کم اون زنش اززندگیش میره بیرون امامن خیال باطل داشتم ایجورنشد بلکه روز بروز بیشتر طرف اون زنش و دخترش رفت چه جاهاک منوخوردنکردتوی جمع ازاون حرف خوب میزدازمن بد میگفت هرکس جای زنم بود وقتی زن گرفتم ازم جدامیشد ولی اون منودوست داشت الان خونه ماشین پول هرچی داره دست اون زنشه  براهرکاری هرجارفتن بااون مشورت میکنه  احساس میکنم من زیادم شب روز گریه میکنم مسافرت نمیریم سال یکبارخونه بابام نمیادهمش فحش ناسزاحتی برا بچدارشدن منودکترنمیبره من بچدارنشدم ۱۰ساله همیشه فکرمیکنم نفرین زن اولشه من زندگیم روی ویرونه😢 یه زندگی ساختم و توقع خوشبختی داشتم امایادم نبود ک اونم مثل من زن اه میکشه😔بخیالم کارشاخی کردم ک باوجود زن بچش منوخواست توروخدابرام دعاکنید حالم بده مروارید جان ببخشید ک دیروقته پیام میزارم اخه حالم بده بغض و اشک امونم نمیده کسی هم نداشتم درد دلم بهش بگم خواهش میکنم پیام منوبزارتاکسی به حال من دچارنشه اخه اولش عشق کورمون میکنه خودخواه میشیم ولی وقتی زیر ی سقف میریم پشیمون میشیم بخدامن زن بدی نبودم خدایامنوبرااه اون زن ببخش 😔

#نابینای_عشق_شدم

#نفرین_منو_گرفت

💖🅾💖

2706