2737
2739
عنوان

ویتاگلوبین نی نی دوساله❤❤

109 بازدید | 10 پست

به دخترم ویتا گلوبین میدم حس میکنم دندونش داره سیاه میشه

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویتا گلوبین هم آلمانیه گفتن سیاه نمیکنه نمیدونم چرا داره سیاه میشه

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
2731

منم ب پسر ده ماهه ام ویتا گلوبین میدم..بنظرتون مشکلی نیست؟

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
مگه به بچه دوساله بازم آهن میدید اگه لازمه منم بدم تازه قبل ۲سالگیش وقتهایی هم پیش میومد که بهش نمید ...

آزمایش دادم کم خونی داره خودم از داروخونه براش گرفتم

منم ب پسر ده ماهه ام ویتا گلوبین میدم..بنظرتون مشکلی نیست؟

برای بالای یکساله

2738

نه یکسالگی نگرفتم تقریبا دوماه پیش بود خیلی بیقرار بود آزمایش گرفتم فهمیدم یکم کمخونی داره 

عزیزم منم وزنم زیاد چطوری بیام توگروه قرمز😢

فعلا تایپیک قفله گلم اگه باز شد تگت میکنم