2737
2734
سلام به همه من برای بچه ام تصمیم دارم سیسمونی اش رو به امید خدا شروع کنم به خریدن..... ولی نمی دونم چیا رو باید حتما بخرم.... از شما دوستان می خوام اگه براتون زحمتی نیست و تجربه اش رو دارین برای فرشته هاتون، به من کمک کنین. مثلا اینطوری: لباس: - سرهمی سایز 0 = مثلا 2 دست - قنداق - پیش بند لوازم بهداشتی: شیشه شیر مارک اونت = 2 عدد و ...... دست همتون درد نکنه
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بادی بدون آستین سایز صفر 3 تا.(زیر همه لباسا میپوشونی و دل و کمر بچه بیرون نمیاد) بلوز آستین بلند و شلوار بلند سایز صفر 2 دست سرهمی برای موقعی که بچه به دنیا میاد و میان دیدنش یا مهمونی میری یا توی خونه 3 تا. خارجی ها سایزاشون دیگه صفر و یک و اینا نیست.سایز نیو برن و 0تا3 ماه و 3 تا 6 ماه و .... . از هر سایزی 3 دست داشته باشی کافیه. (یه بادی بدون آستین-یه بلوز آستین بلند-یه شلوار بلند. همین!) بلوزها بهتره یا از جلو دکمه داشته باشن(مانتویی) یا کنار یقشون دکمه داشته باشه یا یقه فرشته باشن که راحت توی تن بچه بره. دیگه لباسای جینگول و مهمونی هم هر چی دوست داشتی بگیر. پاپوش های مارک mexx خیلی خوشگلن و من چندتایی گرفته بودم. کاپشن سرهمی از این لباسای جعبه ای 20 تیکه و اینا نگیر به درد نمیخوره. خارجی ها مارک جونیور - کارترز - مادرکِیر - گپ - جیمبوری ایرانی ها آشور- به آوران - تاپ لاین جنساشون عالیه و بشور بپوش تن بچه میکنی و آخ نمیگه پیش بند پشت چسبی یا دکمه دار. (گره ای ها خطرناکن) کلاه بدون بند.بچه نباید سرش باد بخوره و 2تا یا 3 تا لازمت میشه. جوراب دستکش که بچه ها روزای اول خیلی صورتشون رو چنگ میندازن خشک کن ( کهنه)وقتی نی نی رو میشوری باهاش خشکش کنی حوله و حوله تن پوش تشک تعویض شیشه شیر یه دونه سایز کوچولو برای ترنجبین و اینا. یه دونه هم بزرگ که 150 سی سی باشه کافیه.من مارک ناک رو فقط دخترم گرفت و کلی شیشه رو دستم موند. پستونک ارتودنسی. تب سنج ناخون گیر-برس نی نی - سرنگ داروخوری و فین گیر(من نگرفتم و لازمم نشد) رختخواب دم دستی ( تشک و پتو و بالش) پتو اسپانیایی (اگر بچه فصل سرد به دنیا بیاد خیلی لازمت میشه) فعلا اینا یادم بود.دوباره هرچی یادم اومد ادامه همین پست اضافه میکنم دوستم.
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
خریدای خودم" جعبه ای 5 تیکه دوتا یکی سایز1 و یکی سایز 0 لباس سایز0: بلوز یقه فرشتهای؛زیردکمه آستین دار؛شلوار و رکابی و روسری و پیشبند ازیه طرح از یه طرح دیگه: شورت و رکابی آستین کوتاه آستین بلند(کادو بود) سایز 1: یه دست تقریبا کامل ,شلوار و آستین کوتاه و بلند و رکابی و پاپوش و پیشبند و .. یه طرح دیگه: رکابی و شلوار و استین بلند جلوباز. به علاوه 5_6تا شلوار نخی سایز 0
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
سلام عزیزم اگه نی نی ریزه میزه نیست ... سایز 0 نخر .. همه رو از سایز 1 به بعد شروع کن سرویس لباس نخر .. خیلی چیزاش اضافه است ... تک تک بخر شلوار بدون جوراب بخر دیر کوچیک می شه .. کالسکه و کریر و روروک هم از این ارزون ها بخر برای چیه گرون بخری
نی نی نازم من و بابا و داداشی منتظرت هستیم .... خوش اومدی
2738
مرسی واقعا که وقت می ذارین.... بچه ها من میرم آخه سرکارم ولی قول می دم که تک تک نوشته هاتون رو بخونم و یاد بگیرم روی ماه شما مهربونا رو می بوسم
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
اگه جشن سیسمونی داری که خوب فرق میکنه اگه نداری یک دست صفر و یک و دو و سه حتما بگیر بعدم لباس زیاد نخر مخصوصا صفر چون بچه ها مگه خیلی ریزه باشن که صفر گشادشون باشه یک بهتره تا چند روز اول که نافش بیفته هم حموم نمیبری همون صفر و یکه راهت می اندازه لباس هم پیش پیش نخر چون ممکنه بچه درشت یا ریز باشه که یا لباس استفاده نشه یا توی فصل لباس قابل استفاده نباشه - من کلی لباس سر همین رو دستم موند- من اینجا خوندم ای نمیتونی راه بری بیرون بری تا 6 ماه والا من روز دوم دخترم از کلی پله پزشکی قانونی بالا رفتم هیچیمم نشد تازه روز چهارم بازار هم رفتم یک دست لباس شیک و یک برای مهمون میاد لب
لباس جعبه ای نخر شیر دوش و اینا نخر اگه لازم شد میخری الان هر داروخانه ای داره وسایل شیر خشکم نخر چند تا کهنه برای خشک کردن و حمام کردن بچه شامپو بدن و شامپو سر و روغن بدن و پماد کالاندولا و پماد ماستلا برای سوختگی های شدید
کالسکه عصایی بخر البته الان واجب نیست بذار بعدتر کریر اگه ماشین نداری بدردت نمیخوره ساک حمل سبکتره راحت ترش هم همون بغله البته هر چی بستگی داره به اینکه خودت میخوای بخری برات بخرن مهمونی داری نداری باز بچه میخوای نمیخوای اسباب بازی فعلا نخر بچه بزرگتر شد میخری سرویس خواب که مخملهاشون معمولا بهتر و خوش فرم ترن -بالش و پتو و تشک- پد سینه یکبار مصرف - دونه ای هم میفروشن چند تا بگیر به شوهرتم جایی که خریدی نشون بده لازم شد و حساسیت بهش نداشتی بره باز بخره
2706