2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم همه عفونتها ا  سینوس وارد ریه میشه باید سریع بینی شو تمیز کنی نه که با دستمال فقط یه کمی بگی  قشنگ خالی کنه سدیم کلرای  بریز بعدم با فینگر کاملا خالی کن 

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎

شایدآلرژی داره . پسر منم علایم سرماخوردگی رو داشت خس خس سینه  ابریزش بینی  فقط همین  ده ماه  از این دکتر به اون دکتر بردم تشخیص نمیدادن بعد یه دکتر عمومی گفت  به آلودگی هواآلرژی داره دارو داد خوب شد هر چند وقت یبار همینطوری میشه میبرم پیش همون دکتر 

۱۴ماهشه آره داروهاشم سروقت بهش میدم آبریزش بینیش به هیچ وجه قطع نمیشه

تند تند باپواربینی تخلیه کن .فعلا ک چاره ای نیست ولی صزفه بده ک خلط داره حداقل اگه تب نداره این چندروز دارونداره خودسر دلرونده ک بدنش مقاومت نکنه دربرابر دوز مصرفی دارو دوباره ببرش دکترش بگو بعددوهفته هنوز ادامه داره قطعاباید داروش روعوض کنه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706