2737
2734
عنوان

چون ام اس دارم دکتر دندونمو درست نکرد .😭

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 61 پست
خودمم میگم شوهرم مسخره میکنه میگه تلقین مخصوصا موقع عصبانیت دستام عملا فلج میشه .از ساق دست .نمیتونم ...

اگه عصبی میشه این طوری میشه فکر نمیکنم ام اس باشه .. ام اس ربطی به عصبانیت نداره ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بهش گفتم هر چی شد فقط بیا اینو درست کن ..  گفت نه که نه ..

خب عزیزم پزشک مسئولیت پذیری بوده .اگه خدایی نکرده چیزی بشه همین کسی که میگه عیبی نداره هزار بلا سر دکتر میاره که من بلد نبودم تو چرا کم کاری کردی

2731
نه ام اس دارم هم اتاق عمل رفتم هم دندونپزشکی  کاملا بی ربط گفته

من دندانپزشکم.چیزی که شک کنیم رو حتما مشاوره میفرستیم این چیزیه که بهمون یاد میدن.حالا شاید ام اس تاثیری نداشته باشه ولی همین که شک کرده و فرستاده نشانه ی مسئولیت پذیریشه.

من دندانپزشکم.چیزی که شک کنیم رو حتما مشاوره میفرستیم این چیزیه که بهمون یاد میدن.حالا شاید ام اس تا ...

منم گفتم

هم برای کشیدن دندان عقل،هم پر کردن

اسم داروهای که  مصرف میکنم پرسید و گفت مشکلی نیست

2740
اگه عصبی میشه این طوری میشه فکر نمیکنم ام اس باشه .. ام اس ربطی به عصبانیت نداره ..

علائم‌حمله ب چشم‌چطوریه

من یه چشمم رفته رفته خیلی داره ضعیف میشه 

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
علائم‌حمله ب چشم‌چطوریه من یه چشمم رفته رفته خیلی داره ضعیف میشه 

حمله به چشم یعنی موقع حرکت دادن چشم درد شدید میگیره و تار میشه  حدودا بعد ۱۰ روز خودبخود خوب میشه

این ضعیف شدن چشمه که شما میگی😃

عزیزم بیماری های خود ایمنی تو دندون پزشکی یکم محدودیت ایجاد میکنه مثلا برا امپلنت ک از جنس تیتانیوم هس یامواد پرکردنی دندون . اصولا تو دندون پزشکی از فلزات استفاده میشع ممکنه حمله ایمنی ایجاد شع بخاطر اون هسش .

حمله به چشم یعنی موقع حرکت دادن چشم درد شدید میگیره و تار میشه  حدودا بعد ۱۰ روز خودبخود خوب می ...

ن درد نمیکنه ولی یه چشمم هرروز ضعیفتر از قبل میشه  اصلا یه جور عجیب

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم ، واسم ضرر داره گفت باشه اولی روزد بی حس ...

تازه بعدشم که کاری برام انجام نداد 

اخر وقت بود گفت فقط وقت می کنم پانسمان کنم 

برو سروقت بیا 

موقع رفتن یه بی حسی ام برای اخرین بار زد گفت بعدش خیلی درد می گیره پانسمان کرد فرستادم خونه .همه شونم اماده شده بودن برن خونه 😂

✔️ خبرنگار