2737
2734
عنوان

چون ام اس دارم دکتر دندونمو درست نکرد .😭

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم ، واسم ضرر داره

گفت باشه اولی روزد بی حس نشد 

گفت دومی 

دومی روزد نشد 

گفت سومی 

گفتم آقای دکتر برام ضرر داره 

گفت اشکال نداره سومی روزد نشد 

چهارمی رو زد نشد حس می کردم دارم بیهوش میشم 

بعد گفت خوب نمیشه ببخشید باید بدون بی حسی برم تو کانال تزریق کنم 

رفت یه بی حسی رو از سوراخ برد تو ریشه نداشتم داد زد دستشو گرفتم 

به شاگرداش گفت دستاشو بگیرید اونام گرفتن بازور برد کانال زد وای بیهوش شدم بدترین درد عمرم بود از زایمان بدتره 

بعد شروع کرد هی بی حسی هم می زد 

😂😣

✔️ خبرنگار 
2731
اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم  گفت باشه اولی روزد بی حس نشد  ...

وای دکتر رو تصور کردم 🤪🤪🤪

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
خواهش میکنم ..  من حمله به چشمم بود ..  بهتره بری دکتر یه ام آر آی بدی ....

خودمم میگم شوهرم مسخره میکنه میگه تلقین مخصوصا موقع عصبانیت دستام عملا فلج میشه .از ساق دست .نمیتونم چیزی تو دستم بگیرم

الهم صل علی محمد و ال محمد
اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم  گفت باشه اولی روزد بی حس نشد  ...

ای وای نگومنم همیطوری بی حس شدم چقددردداشت بعددکتره بمن میگفت تولوسی وگرنه ایقددردنداره

2738

عزیزم خوب شاید داروهایی که بهت میدن با داروهای دیگه مه میخوری تداخل داشته باشه یا اصن یه سری کارایی که قراره انجام بدن نباید انجام بشه

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم ، واسم ضرر داره گفت باشه اولی روزد بی حس ...

بی حسی پالپال زده اره درد داره ولی چاره ای نیست،بدون بی حسی که نمیشه کار کرد 

بحث ترسویی نیست.بحث اینه که تو دانشگاه اینو یاد میدن که واسه بیماری که مشکل سیستمیک داره بدون کسب اج ...

من بهش گفتم هر چی شد فقط بیا اینو درست کن .. 

گفت نه که نه .. 

اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم ، واسم ضرر داره گفت باشه اولی روزد بی حس ...

وااا😆😆😆😆😆😆😆😐😐😐😐😐😐😐خیلی باحال تعزیف کردی

تومراآزردی که خودم کوچ کنم ازشهرت/توخیالت راحت میروم ازقلبت/ میشوم دورترین خاطره درشبهایت/ توبه من میخندی وبه خودمیگویی بازمیگردد/امابازنمیگردم نه/میروم انجاکه دلی بهردلی تب دارد/عشق زیباست وحرمت دارد💔💔
2706