2733
2739
عنوان

چطور تو زندگی مشترک یه خانوم حذاب دوست داشتنی اما محکم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 88 پست
اره راست میگی همش ته خونم

خو این خیلی خیلی بده عزیزدل/

خودت دست ب کار شو حال دلتو خوب کن..کاری کن انرژی بگیری...خود ب خود شوهرتم با انرژی و حال خوبت خوشحال میشع و بیشتر جذبت میشع/

یالا بدو برو ی هوایی بخورع ب کلت/

دنیا دوروزع با.عشقو حال کن واس خودت  

idont think.ifeel
یه نکته خیلی مهم و تاثیر گذار الان در این وضعیت اقتصادی .بخدا ما مردها مچاله شدیم.من خودم خسته شدم ...

شوهر من پسر خوبیه از نظررفاهم تو رفاهم یعنی نهایت تلاششو میکنه اما روحم خستس حوصلشو ندارم دیگه از کار خونه و بچه داری بیزارم دریغ از کمک نمیدوتم چطور بگم مشگل اصلیم اینه هیچ وقت حرف نمیزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نکته خیلی مهم و تاثیر گذار الان در این وضعیت اقتصادی .بخدا ما مردها مچاله شدیم.من خودم خسته شدم ...

دقیقا همینطورع...

من مطمعنم مردا از هر چیزی بیشتر ب ایندشون و شغلشون فکر میکنن..ک اگ باب میلشون نباشع خیلی تاثیر میزارع رو روحیشون/

استارتر شوهرت خستع کاره خانومی....سعی کن مثبت اندیش باشی و ب این فک کنی ک ب خاطر تو و پسرت داره میره سر کار ک خرج شمارو بدع ....ب این فک کن از احساس مسعولیتش نسبت ب شماس ک میره سر کار ....و مطمعنا همینجوری...ب  چیزای خوب فک کن حالتم خوب میشع

idont think.ifeel
2728
دقیقا همینطورع... من مطمعنم مردا از هر چیزی بیشتر ب ایندشون و شغلشون فکر میکنن..ک اگ باب میلشون نبا ...

حق با شماس من کلا قسمت منفی اندیش مغذم فقط فعاله

شوهر من پسر خوبیه از نظررفاهم تو رفاهم یعنی نهایت تلاششو میکنه اما روحم خستس حوصلشو ندارم دیگه از کا ...

تا خودت نخای حالت خوب نمیشع/

یادت نرع تنها کسی ک میتونع حالتو خوب کنع خودتیو خودت/

بقیع ی حری گذرا میزننو میرن پی کارشون/

ای تویی ک پات گیره...پس سعی کن حالتوخوب کنی/

idont think.ifeel
2738
غدای خوشمزه دوست داره ببین من اگه خودمو صرفش کنم اونم خوبه منتها میخوام بعضی وقتا خوبی اول ازاون باش ...

خوب اولش اینجوریه....بعد چندسال عادت میکنه و خودش اول شروع میکنه به محبت کردن و خندوندنت...طول میکشه...گفتم خودتو بزن به مریضی جلوش...جوری که خودش دلش به حالت بسوزه...و بگه تو بخواب من نگه ش میدارم

شوهر من پسر خوبیه از نظررفاهم تو رفاهم یعنی نهایت تلاششو میکنه اما روحم خستس حوصلشو ندارم دیگه از کا ...

خب پس

ادم خوبیه و تلاششو برای زندگی میکنه

باشگاه برو .خودتتو بساز و خودتتو و بدنتو بساز

2706