2733
2734
عنوان

ابروم دیشب جلو مادرشوهرم رفت😭😭

1327 بازدید | 63 پست

تاحالا شده وقتی خونتون مثه دسته گله هیچکس نمیاد ولی وقتی ریختوپاشه براتون مهمون میاد؟با اینکه دوتا بچه کوچیک دارم خیلی سعی میکنم خوندم تمیز باشه ولی دیشب وسیله های بازی بچم وسط خونه بود.منم بدم میاد بشدت.برعکس مادرشوهرم سرزده اومد و تا دید گف چه شهر شامیه اینجا😭😭😭

مهربان باش شاید فردایی نباشد....... 

به اونچه

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم این اتفاق یک بار برام افتاد ،قرار بود با مارشوهرم بریم جایی و چون خونمون کار داشتیم شوهرم اصرار اصرار به مادرش که بیا بریم خونه ما یه سر اونم زرتی بلند شد اومد😐😐🙈خونمم نامرتب بهش گفتم من وقت نکردم مرتب کنم گفت باشه من اصلا نگاه نمیکنم ،خو مرد حسابی شاید لباس زیرم وسط اتاق بود باید یهویی مهمون دعوت کنی!?

میخواهم بهترین باشم 🙌

مادر شوهر منم همیشه سر زده میومد اصلا خبر نمیداد انقدر ناراحت بودم از دستش، الحمدالله از وقتی اومدیم یه شهر دیگه کلا دیگه هیشکی نمیاد چه برسه مادر شوهر😁😁😁😁

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

کسی که سرزده میاد حقشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706