2737
2739
عنوان

خدااااادوستت دارم

68 بازدید | 3 پست

خداوندفرمود:اگربنده ی مومن من دل آزرده نمیشد سرکافررابادستمالی ازاهن میبستم تاهرگز سردرد نگیرد ..نگین چرا فلانی اینهمه ظلم میکنه وچیزیش نمیشه خدااونقدغرق خوشی کرده تا بارشو سنگین ترکنه هزارسال هم عمرکنن ن تنها توفیق توبه پیدا نمیکنن اصلا فکره توبه هم نیستن امااگه خداکسی روبخواد وخطایی کرده باشه بعدسالهاهم شده یادش میندازه تاتوبه کنه وباسختیهایی ک میده باصبربندش گناهاشو پاک میکنه تا پاک بمیره ...هیچ وقت خودتونو بابقیه مقایسه نکنین ک هیچ وقت نمیدونین تودل طرف چی میگذره باداشته هاتون خوش باشین وهرلحظه حتی برای روزایی ک فک میکنین تکراریه درحالی ک هزاران نفرارزومیکنن ک روزشون تکراری بودومثل من وشما سالم بودن کنارخانواده بودن ووووو شکرکنین ..میدونم میدونین خواستم یاداوری کنم وازته دلت بگی خدایاشکرت

💜💜عالی

اللهم صل علی محمد و آل محمد شادی روح #عشقم# فاتحه 🖤  هنوزم باورم نیست منو تنها گذاشتی عشقت تا ابد توی قلبمه مثل خون توی رگهام جاریه هر نفسم عذابم میده بی تو زنده بودنم بخاطر امانتیه که دستم سپردی امانتی که قرار بود نور چشم دوتامون بشه قرار بود زندگیمون رو شادی ببخشه قرار بود سه نفره بشیم اما... خدا نخواسته بود نخواسته بود نخواسته بود و تنها دردم تا مرگم همینه... دوستت دارم تا آخرین نفس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728