2733
2734

۴ ماهه عمل شدم بعد از بارداری خارج از رحمم ۲ بار پریود شدم خیلی کم خونریزی دارم گرمی هم خوردم بدتر قطع شد چکار کنم ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

منم این ماه اینجوری بودم...اشکال نداره چون قبلا خون زیادی ازت رفته الان کمه ماه بعد زیاد میشه

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این ماه اینجوری بودم...اشکال نداره چون قبلا خون زیادی ازت رفته الان کمه ماه بعد زیاد میشه

یعنی مشکلی نیست ؟ قبلا خونریزی هام زیاد بود الان خیلی خیلی کم

2731
یعنی مشکلی نیست ؟ قبلا خونریزی هام زیاد بود الان خیلی خیلی کم

نه عزیزم بخاطر خون زیادی که این مدت ازت رفته...درضمن الان هواسرده باعث میشه کم بشه

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2740
نه عزیزم بخاطر خون زیادی که این مدت ازت رفته...درضمن الان هواسرده باعث میشه کم بشه

مرسی عزیزم اره احتمالا همینطوره ممنون

سوال دارم چرا بعضی وقتا پررنگتره  یه وقتایی رقیقتره باردار نیستم عفونتم ندارم

طبیعی هست دیگه یه موقع لخته میاد یه موقع رقیق

2706