2733
2739
عنوان

میخوام از تجربی تغییر رشته بدم انسانی

| مشاهده متن کامل بحث + 5619 بازدید | 51 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مثلا چ استعدادی توی رشتع تجربی؟؟؟

بعضیا کلا استعداد و جربزه پزشک شدن و پرستار شدن رو دارن  علاقه و دلشو دارن علاقشو دارن پشتکارشو دارن . دوست من تو وجودش از بچگی بود همیشه هرچی سر راهش بود با هم قاطی میکرد از بنزین و روغن موتور بگیر تا ....الانم داروسازه

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2731
2740
چجوری ؟ من کنکور تحربی دادم و عاشق وکالت هستم  اما حقوق قبول نشدم 🥺🥺🥺🥺

من کنکور تجربی رتبه ام 4000 شد ولی هرچی با خودم کلنجار رفتم دیدم پرستار شدن تو وجودم نیست از خون و زخم متنفرم به امید اینکه پزشک بشم اونم زیبایی درس خوندم . بعد کنکورو ول کردم رفتم غیر حضوری حقوق خوندم اونقد همه ازم شگفت زده بودن که تو چرا انسانی نخوندی هم سر و زبونش رو داشتم هم مکرشو هم میتونستم راحت مواد قانونی رو بهم ربط بدم . سال اول هم ازمون وکالت قبول شدم

آره  اصلا  ولی توی آزمون وکالت میتونه شرکت کنه اگه خودش بخونه و قبول بشه اونوقت خوبه

الان درصد بیشتر قبولی های کنکور وکالت از پیام نوره چون منبعشون کتابه و بیشتر از حتی دانشگاه های عالی اطلاعات دارن 

من کمنکور تجربی رتبه ام 4000 شد ولی هرچی با خودم کلنجار رفتم دیدم پرستار شدن تو وجودم نیست از خون و ...

بنظرت من چیکار کنم؟ تجربی ادامه بدم یا برم انسانی؟ من کلا از تجربی زده شدم همین ماه اول میترسم درساش سخته دانش اموزاش زرنگ

2706