2737
2739
عنوان

قالیشویی خوب تو کرج

604 بازدید | 6 پست

میخوام فرش ماشینیای خونه رو بدم بشورن . یه جا که کارشون خوب . قیمتشون مناسب و شستشوی اسلامی داشته باشن. کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ متری چنده قیمت؟ کرج باشه

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

[QUOTE=110145066]من دو ماه پیش فرشام دادم قالیشویی شازده، خیلی تمیز شسته بود[/QUOTE

مرسی

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجا میدید فقط قالیشویی بانو‌ ندید 

من پارسال فرشمو دادم بانو، این شیرازه بغل فرشمو پاره کرده بود اخرم به بهانه اینکه نخ همرنگ فرشتون پیدا نکردیم شیش ماه منو‌ معطل کردن اخرم هیچی به هیچی 

2728
هرجا میدید فقط قالیشویی بانو‌ ندید  من پارسال فرشمو دادم بانو، این شیرازه بغل فرشمو پاره کرده ...

من یکبار دادم خوب بود اما برای بار دوم که سفارشمو ثبت کردم گفتن که سفارشتون ثبت نشده .. اسمتون نیست و هیچ مسئولیتی رو قبول نکردن و نع معذرت خواهی چیزی گفتن اگر میخواین فردا بفرستم