2733
2734
عنوان

کیا امروز با شوهرشون قهرن ؟؟؟

272 بازدید | 22 پست

پریشب رفتم خونه مامانم شوهرم زنگ زد گفت دارم میام دنبالت گفتم باشه دارم آماده میشم بعدش که اومده تو کوچه نه زنگ زد بهم نه در زد بگه بیا بریم هیچی وایساده تو کوچه تو ماشین بعد یه ربع زنگ زد گفت چرا نمیای بیرون ؟ بدو بدو رفتم سوار شدم 

متل بمب منفجر شد که من یه ربعه تو کوچه ام تو تو خونه بابات نشستی نمیای بیرون 

گفت اگه بخاطر بچه ها نبود میزاشتم میرفتم 

منم هرچی از دهنم درومد بهش گفتم 

همیشه همینجوریه منکه میرم خونه مامانم هروقت یکم دیر کنم میزاره میره 

الانم دو روزه قهریم دیشب اومد آشتی کنه جوابش ندادم

توکلت علی الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماهم دوروزقهرایم😄البته دیشب پیام داد وشعرگفته بود منم عادی جواب دادم هنوز محل کارشه دوروز نیس بیادمنت کشی😅زنگم نزده

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

من دارم پری میشم مثه چی دارم پاچه میگیرم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
نمیدونم چرا هروقت میرم خونه مامانم بعدش که میام رفتارش عوض میشه انگاری بدش میاد برم اونجا بهش گفتم ...

خودش نمیره خونه پدر مادرش؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

قهل نیستم اما ۵ روزی هست بهم زنگ نزده!!

انگار نه انگار  نامزدی هم داره... 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
نمیدونم چرا هروقت میرم خونه مامانم بعدش که میام رفتارش عوض میشه انگاری بدش میاد برم اونجا بهش گفتم ...

باز شوهر من برعکسه میگه هر روز برو خونه مامانت خودش زنگ میرنه میگه داریم نهار میایم اونجا😑

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2706