2737
2734
عنوان

راهنمایی - رشته تحصیلی

66 بازدید | 10 پست

سلام دوستان . دوستان از رشته های بدون کنکور . کدوم بهتره؟ کدوم به درد آیندمون میخوره؟ کدوم به ضررمون نمیشه؟ لطفا راهنماییم کنین . گیر کردم😔

شما بهتر با یک مشاوره تحصیلی صحبت کنید تا بهتر بتونن با شرایط شما راهنمایتون کنند.

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمکی نمیتونه بکنه . میگه کنکور بده همین

خب چرا کنکور ثبت نام نمی کنید ؟

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
😔 اینا؟

خب بدون کنکور

اینا اگر لیسانس هم داشته باشی تقریبا کار هست همیشه

من که علایق شما رو نمیدونم فقط نظر دادم 

خودم لیسانس میکروبیولوژی دارم و چون کار نیست برای ارشد دارم آماده میشم 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2740
خب بدون کنکور اینا اگر لیسانس هم داشته باشی تقریبا کار هست همیشه من که علایق شما رو نمیدونم فقط نظ ...

من علاقه دارم به کار های عملی . از ریاضی متنفرم . و کلا کار در بیمارستان رو دوست دارم همین

دیگه نمیتونم . دو سال دادم . واقعا دیگه برام سخته . امسال آزمون دادم قلمچی رفتم تلاشم رو کردم که هیچ

بدون کنکور هم یسری رشته های خوب و اینده ی شغلی خوب هست بیشتر تحقیق کنی متوجه میشی