2733
2734

من مدرک رنگ و مش دوره تخصصی دیدم رفتم تو سالن نمیدونم چه درصدی باید باهاش کار کنم بعد رنگ و مواد باید از خودم باشه؟ وسایل چی مثل سشوار و کاسه و فرچه و پیشبند و شامپو وغیره من بهش گفتم 70درصد من 30سالن مواد از من نظرتون چیه؟اما قیمتهارو خیلی کم میگیره نمیصرفه بگم 50درصد من اما مواد از تو؟

دوست من مواد اونا میدن اما درصدش ۳۰...خیلی کمه..خودت بگیری و گرونتر حساب کنی اما با درصد هفتاد بهتره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
30سالن باشه70من مواذم از من خوبه؟؟؟

آره دیگه...قیمتم منصفانه بگیر اما نه جوری که ضرر کنی...الان یه دکلره برای موی تا رو گوش سیصد تا چهارصد تومنه...در ضمن تو سالنی کار بگیر که مشتری دائم داره

نمیدونم چقدر کارت خوبه اما تا میتونی مشتری جمع کن و نمونه کار بزار اینستا بعدش میتونی مشتری دار که شدی بری تو یه سالن معتبر کار کنی و و مشتری هات رو ببری اونجا و با این کار اونجا جا بیفتی.

از طرفی تو سالن های اسم و رسم دار هر قیمتی بگی مردم میدن

آره دیگه...قیمتم منصفانه بگیر اما نه جوری که ضرر کنی...الان یه دکلره برای موی تا رو گوش سیصد تا چهار ...

پس روال همینه من فکر کردم مواد از سالن باید باشه اگه باشه به من درصد کمتری میده مگه نه؟

نمیدونم چقدر کارت خوبه اما تا میتونی مشتری جمع کن و نمونه کار بزار اینستا بعدش میتونی مشتری دار که ش ...

تعریف نباشه کارم عالیه چون مامانم آرایشگر بود من از بچکی پیشش کار کردم بلد بود روشهای جدید رو رفتم یاد گرفتم تا یه مدل زدم برای سالن داره سریع گفت وایسا کار کن اما درمورد مواد گرفتن یکم شک دارم کاش همین 70من30اون بود ولی رنگ از سالن بود اینجوری بهتر بود

2740
تعریف نباشه کارم عالیه چون مامانم آرایشگر بود من از بچکی پیشش کار کردم بلد بود روشهای جدید رو رفتم ی ...

رنگ از سالن باشه اونطوری شما فقط مزد رنگ کردن رو میگیری‌  مثلا شاید از هر رنگ نهایتا بیست تا سی درصد بهت بده که تو صدتومن میشه بیست سی تومن